Garmin - radary

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Garmin - radary

Příspěvekod AleTic v 5.10.2014, 16:18

S Garminem jsem nováček, mám Garmin nüvi 2497 LMT. Včera jsem si s tím začal hrát, začal jsem radary. Nastavil jsem si v Uživatelském panelu údaje dle návodu a to vč. hlášek wav (převedeno ze zde stažených mp3). Soubory GPX obsahovaly cestu wav/hláška.wav. S tím se mi to nechytlo, POI loader asi z podsložky WAV při generování nic netahá, soubor GPI v navigaci nemluvil.
Zeditoval jsem všechny GPX a změnil původní cesty na názvy "CZ-Radar_M100.wav" apod. a začal jsem testovat dle různých návodů odsud a dopadlo to tak, že na disku v PC mám jednu složku /POI/CZ_radary/ a v ní GPX, BMP i WAV - vše se stejným názvem. Z tohoto POI loader vytvořil CZ_radary.gpi o velikosti asi 6,2 MB. Tento jsem nahrál na SD kartu do Garmin/POI/ a ono to funguje!
Snad jsem zde někomu tímto nějak nenarušil autorská práva a třeba se to bude někomu hodit.
Radary jsou staženy 05.10.2014
Soubor k dispozici na Dropboxu.
Garmin 2497 LMT
AleTic
 
Příspěvky: 1
Registrován: 4.10.2014, 10:41

Re: Garmin - radary

Příspěvekod Dagy2 v 12.10.2014, 16:22

Tak výborne, gratulujeme. :palce:
Ono to naozaj tak funguje. súbor s dátami GPX, ikonou BPM aj hlasom MP3 musia mať rovnaký názov a byť v jednom adresári. Potom z neho POI loader vytvorí správne fungujúci GPI súbor.

Ak náhodou má tvoja navigácia vyššie rozlíšenie budeš potrebovať ešte skonvertovať ikony z 24x24 pixlov na 48x48 pixlov.
Použi zväčšené uloženie v PAINTE.

Veľa šťastných a beznehodových kilometrov s Garminom!
Dagy2
 
Příspěvky: 1
Registrován: 5.8.2007, 13:38

Re: Garmin - radary

Příspěvekod JarryC v 17.11.2014, 8:19

Díky, funguje to. Včera jsem to vyzkoušel na trase Otrokovice - Mnichovo Hradiště - Praha - Otrokovice a paráda, akorát jsem někdy nestíhal všechna ta hlášení vnímat :?:
JarryC
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17.11.2014, 8:13


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron