Ne, už se to tu probíhalo mockrát. Mame dvě čísla. Orientační a popisné. Nemluvě o číslech dalších. U rekreačních objektů atd...A cizina se s tím nejak blbě vyrovnává. A Holanďané to ještě nepochopili vůbec...Takže byly mapách původně orientační čísla. Pak do nové řady dali čísla popisná. Všichni jásali, a teď zase vrátili čísla orientační. Tak jim zavolejte na klientskou linku TomToma a stěžujte si..+420239000491
Je to tak. Ve městech to čísla orientační zná a na vesnicích si teď ani neškrtnu. Jde nějak stáhnout ty čísla ze starší verze mapy nebo i komplet starší mapu?
Haha tak koukám že zhulenci mají vydlabáno ještě víc než jsem si myslel.....celej rok jsem u TT1005 bojoval,psal o to aby přidali k číslům popisným i orientační........a ty trubky popisný vyndali a vrátili orientační...??? Tak to už nemá cenu ani komentovat..... Když třeba garmin atd běžně ukazují čísla ve formátu 1153/21...atd.....to jsou mi v níderlandu umělci...hahahahahahahaha...
Prosím počkejte do oficiálního update mapy na 9.40, která bude začátkem prosince. Mapa 9.37 je verze mapy, v které je zkoušeno toto číslování a další funkce. Děkuji za pochopení