PORSCHE DESIGN P9611

Vše o navigacích značky Navigon

PORSCHE DESIGN P9611

Příspěvekod PORSCHE DESIGN v 28.6.2010, 16:34

Dobrý den,
koupil jsem si starší navigaci PORSCHE DESIGN P9611, ale bohužel bez softu.
Poradíte mi někdo, jak se "dostat" :D k záloze SD karty ?
Prooooosíííím :-)
PORSCHE DESIGN
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28.6.2010, 16:27

Re: PORSCHE DESIGN P9611

Příspěvekod Gumídek v 29.6.2010, 18:52

Tady warez nehledej. Oficiální soft nemáš, takže chceš nelegální...A to zde není....Takže jedině jinde....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Problém s navi Porsche Design P9611

Příspěvekod pema52 v 25.7.2010, 21:29

Zdravím,mám 2x navi Porsche Design P9611. Jeden komplet original jenže mi upadl a poškodil se USB (a nešel zvuk)tudiž nelze ji nabíjet jen v akt.držáku.Proto jsem koupil druhou síce bez SD karty ,ale v supr stavu a hlavně za pár kč.Měl jsem s eBay náhr.kartu a tu jsem dal do druhé navi.Stal se zajímavý fakt ,že se najednou sekli obě.Nechal jsem to být a asi po 2 hoďkach to skouším a ejhle,fungují obě,dokonce v té první šel i zvuk...... :jupi: Radost veliká až do doby než jsem nahrál na Navigon Fresch aktualní mapu do druhé navi kterou jsem přihlásil jako druhou.Po vsunuti a načtení karty se objevilo hlášení,že je karta chráněná proti zápisu(karta na boku odemčená).Jelikož jsem samouk amatér tak neví co dál :cry: Chtěl bych poprosít někoho z Vás o radu ,kde je chyba a jestli to lze napravit :zamysl: Za ochotu předem děkují a přejí hezký víkend.


Tak vidím,že poradit druhému je zřejmě velikej problém......pokud někdo změní názor,rád uvítám nějakou radu.Předem děkuji!!!
pema52
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23.7.2010, 9:02


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků