Vše o navigacích značky TomTom
Odeslat odpověď

Tomtom a nadmořská výška

17.11.2007, 8:05

hoj všem,už jsem jednou žádal o radu a pomoc,poradte někdo co nainstalovat do One new aby mi ukazoval i nadmořskou výšku a jak postupovat při instalaci jestli to teda One umí.Děkuju

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

17.11.2007, 9:59

Je to takhle. Když jsem se ptal na podpoře jak to do budoucna vypadá se zobrazením nadmořské výšky, odpověděli mi že je to komerční záležitost, nebo tak něco v tom duchu. Nabídli mi za poplatek pouze výšky mostů a to jen v zahraničí. Tuším Anglie nebo tak něco. Řešením je pro nás pouze některá z aplikací od třetích stran. V současné době ale zde stojí rozhodnutí, zda budu mít některou z aplikací jako je TripMaster, nebo Offroad Navigator nebo je pro mne důležitější tlačítko "Pomoc", které instalací některé z aplikací třetí strany ztratím. Dřív to bylo jednodušší. Aplikaci jsi nahrál do adresáře v PC, kde TomTom Home hledá přídavný obsah. Dnes ji musíš nahrát do adresáře, kde má TThome vlastní aplikaci pro TomToma. Navíc je třeba aplikace třetích stran v současné době trochu poopravit aby fungovaly. Bavili jsme se o tom zde : viewtopic.php?f=3&t=820&st=0&sk=t&sd=a&start=135 TomTom tak udělal tah, kterým svým způsobem vyšachoval aplikace třetích stran.

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

17.11.2007, 15:02

Tak ti moc dekuji,je to nejake slozite tak nato kaslu,diky

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 7:37

Jen mimochodem, ja se svou verzi 7.161 muzu mit nainstalovane aplikace a pritom neztracim ikonku Pomoc. Mel jsem Tripmaster, a ted pouzivam EventLogger, a ikonka Pomoc stale funguje.

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 8:25

MirekF píše:Jen mimochodem, ja se svou verzi 7.161 muzu mit nainstalovane aplikace a pritom neztracim ikonku Pomoc. Mel jsem Tripmaster, a ted pouzivam EventLogger, a ikonka Pomoc stale funguje.


Tak tohle mě velmi zajímá. můžeš to nějak upřesnit? Lépe řečeno, podívej se do adresáře SDKregistry, co tam máš za soubory.

Tripmaster a Event Logger jsem používal taky. Teď nemůžu a to mě štve.

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 8:37

SdkRegistry:
logpos.bmp
logpos.cap
toggledata.cap
toggletrk.cap

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 12:49

Jakmile se cokoli objeví v SDKRegistry ikona zmizí. :cry:

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 13:29

Mne ne - viz obrazky:
tt1.png
tt1.png (33.06 KiB) Zobrazeno 24362 krát
,
tt2.png
tt2.png (38.75 KiB) Zobrazeno 24373 krát
,
tt3.png
tt3.png (23.31 KiB) Zobrazeno 24398 krát
.

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 14:06

Poslyš. Co je to za verzi Event Logger. Dej případně link. Podle těch obrázků je to něco jiného než mám já. Mám verzi 7.1.

Dík.

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 14:47

Je to 7.1, akorat jsem si upravil tu bitmapku za hezci.

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

26.11.2007, 17:45

Tak se mě podařilo rozchodit Event Logger. :jupi: Nemám sice v menu zádné ikony, ale to mě nevadí. Pro mě je důležité logování trasy a to teď funguje. Ikona pomoc je také na místě.

Udělal jsem to jednoduše. Nainstaloval Event Logger a Tripmaster a z adresáře SDKRegistry vymazal všechny soubory. Event naběhne při zapnutí navigace a jede na pozadí. Tripmaster nespustím, není čím, chybí ikona,ale to mě tak nepálí.

:jupi: :jupi: :jupi:

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

1.1.2008, 15:25

chci Vás požádat, zda nemáte někdo zálohovanou starší verzi Tripmasteru. Jak už zde někde ve foru je zmiňováno, tak to samé se děje mě - po nainstalování současné verze Tripmasteru (1.8a) a jeho pokusu uvedení do provozu se obrazovka rozčárkuje, navigace vytuhne, naskočí po resetu. Sehnal jsem verzi 1,6b, aslepoň tak byla značena a opět stejný výsledek. Zkoušeno na Navcore verze 6.594.7940 a po akktulizaci na 7.162.8492 pořád stejné výsledky. Verze a typy map viz. můj "podpis". :blee:

PS: případné zaslání Tripmasteru na leyboldek@seznam.cz

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

1.1.2008, 15:47

Tak úspěch se dostavil :D až při kombinace a po nahrání config.txt (staženo z odkazu uvedeném v jednom z vláken http://rapidshare.com/files/63833782/config.txt). Vítězná kombinace je tedy Tripmaster 1.8a + Navcor 7.162.8492 :twisted:


Obrázek
Naposledy upravil leyboldek dne 1.1.2008, 17:00, celkově upraveno 1

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

1.1.2008, 16:50

A máš v menu ikonu Pomoc (červenobílý záchraný kruh)? :zamysl:

Re: Tomtom One new a nadmořská výška

1.1.2008, 16:53

bohužel ne, tak jak zde bylo již psáno, jakmile se ve složce SDKRegistry něco objevilo, tak ikona zmizela. Ale není všem dnům konec, bádání pokračuje :D
Odeslat odpověď