nove radary

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

nove radary

Příspěvekod pcpetr v 28.4.2006, 8:46

Zdravim,
vcera vecer jsem poprve narazil na vase stranky.Je to super.Rad bych prispel.Jsem novacek i kdyz navigaci pouzivam 2 roky, o moznosti upravy POI jsem se dozvedel az ted.Nejdriv jsem mel Yakumo 300 GPS (PocketKim) a ted Asus A632 (TomTom).Jsem ze severnich cech a denne hodne jezdim.Chtel bych pridat nove POI hlavne do sekci radary.Pokud mi nekdo rekne jak a komu to dat, rad pomuzu.Mam napr opsat souradnice s GPS na PDA,pridat popis a nekomu poslat?Uz ted se tesim na spolupraci.

s pozdravem Petr
pcpetr
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27.4.2006, 14:44

Příspěvekod MilanSu v 28.4.2006, 14:10

Pokud se jedna o upozorneni k jiz stavajicimu bodu zajmu, je to nejlepe poslat spravci prislusne kategorie (v zobrazeni zaznamu POI kliknes na zlutou ikonu vpravo a dopises zmenu souradnic).
Pokud mas nove, muzes obdobne poslat upozorneni spravci (nahore v hlavicce okna je stejna ikona). Doporucuji dodrzovat system zavedeny na poi.cz, tj. napr poslat zpravu ve tvaru
Nove body zajmu - kategorie mobilni radary
Misto, ulice, lon,lat, souradnice muzes ziskat treba z PDA

Hlavne zasilat prehledne a srozumitelne informace, spravce nema jen jednu kategorii a nekdy ze zaslanych upozorneni neni dost zrejme "co tim basnik chtel rici". Doporucuji vzdy i uvest mail na sebe, aby bylo mozno pripadne kontaktovat v pripade nejasnosti
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků