Uzivatelske GUI pro POI ?

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Uzivatelske GUI pro POI ?

Příspěvekod PesFilipes v 8.7.2006, 21:19

Zdravim,
mam dotaz ohledne existence nejakeho SW pripadne navrh pro tvorive pro pouzivani POI.
Jak je vseobecne znamo, v adresari s mapou muze byt jen asi 35 POI kategorii. Dalsim omezenim je klesajici rychlost navigace s rostoucim mnozstvim POI kategorii. To se sice da castecne obejit ne prave doporucenou "rekompilaci" POI.DAT souboru, ale tam se nevejdou vsechny zde existujici kategorie. Ja osobne mam vedle adresaru s mapami jeste adresare POI_CZ, POI_... . V nich mam vsechny kategorie, ktere k danne mape mam a zajimaji me. No a pak podle potreby je kopiruju ci mazu do /z adresare s mapami.
Nevite nekdo o nejakem "udelatku" (nebo nevi nekdo jak udelat), ktery by mi na podobnem principu zpristupnoval / blokoval jednotlive POI kategorie ? Nejlepe nejake GUI kde by se v check boxech zaskrtavaly / odskrtavaly jednotlive kategorie a on by to zkopiroval ci smazal sam. (OV2 i ikonu). Nejlepe i s pameti pro ruzne staty (Poi adresar, adresar map, seznam poslednich POI).
Diky za info.
Acer N35
PesFilipes
 
Příspěvky: 7
Registrován: 7.12.2005, 12:00

Příspěvekod MilanSu v 8.7.2006, 22:28

A to ti skutecne nestaci 35 kategorii ???? Tak si nejake sluc
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Henry v 9.7.2006, 13:07

Taková aplikace by šla jistě vytvořit, třeba i s pravidelným downloadem aktuálních ov2 souborů i seznamu nových kategorií, případně i s další funkcionalitou. Kolik bys byl za tuto aplikaci ochoten zaplatit? Zatím je totiž projekt poi.cz (doména, hosting) financován pouze jedinou osobou.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod spam v 9.7.2006, 15:50

Mno pokud by do toho nekdo sel (to udelat), tak bych se pripojil s financnim prispevkem. Asi by bylo vhodne stanovit, kolik by to stalo a kdo by se na tom podilel...
iPhone 4S a maximální spokojenost
spam
 
Příspěvky: 40
Registrován: 24.5.2006, 13:19

Příspěvekod PesFilipes v 10.7.2006, 12:31

Proc to nesloucim ? Protoze vsechny POI jsou natolik ziva a tak casto updatovana, ze bych porad jenom spojoval :wink:

Samozrejme se pridavam k tomu, ze bych byl ochotny prispet - zalezi na cene.
Jinak delam v IT a lecos jsem schopen i udelat, ale pro PDA jsem zatim nemel tu cest a nemam pro to nastroje. PDA nemam dlouho. Jedine co me napadlo, neco spachat v html, asp, java, php, ale jeste jsem nezkoumal podporu v PDA (php asi tezko) - tzn. nejdriv jsem se zeptal. Rad se necham poucit.
Acer N35
PesFilipes
 
Příspěvky: 7
Registrován: 7.12.2005, 12:00

Příspěvekod MilanSu v 10.7.2006, 22:16

Ale vzdyt lze v PoiEditu nastavit Autoupdate manager, pak je otazka slucovani otazkou jednoho kliku, stazeni vsech aktualizovanych
POI (sloucenych i nesloucenych) je pak otazka jednoho kliku a cca rekneme 5 min (dle rychlosti pripojeni). Vetne vytvoreni vlastniho POI.dat pak otazka dalsiho kliku a cca 1 min
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků