Čerpací stanice E85

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Čerpací stanice E85

Příspěvekod E85 v 11.3.2011, 17:05

Omlouvám se , ale zřejmě jste nepochopili jádro věci , v ČR se začalo prodávat nové palivo E85 - ethanol , jezdí na něj spousta řidičů ,kteří používají řídící jednotku dodávanou mojí firmou. Dvě kategorie byly myšleny takto, jedna pro CZ a druhá pro EU!!!! Je to podobná situace jako když začínalo LPG. Ty pumpy , které jsem tam dal - ONO všechny prodávají E85 . Bohužel jste to zařízli dřív než jsem stačil dodat další prodejní místa pump jiných značek.
Při tvorbě těchto kategorií jsem se řídil Vaším návodem zveřejněným v sekci Tvorba - bohužel jsem v něm nenašel žádné upozornění , že mám napsat ke kategoriím také komentář. Prosím o Vaše připomínky a návrhy k těmto kategoriím . Řidiči, kteří jezdí na E85 si na různých fórech stěžují ,že není žádná databáze těchto čerpaček.
Závěrem uznávám , že byla chyba nenapsat komentář , ale v postupu založení nové kategorie to nebylo.napsáno. Zároveň upozorňuji, že jsem v tomto nováčkem a proto buďte ke mně mírní . ( chybu jsem si opravil) Děkuji Mirija Francouz
E85
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10.3.2011, 15:12
Bydliště: Plzeň

Re: Čerpací stanice E85

Příspěvekod Jirásek v 11.3.2011, 18:22

Jak jsem napsal již v SZ - jádro věci jsme pochopili, nejsme zas tak velcí dementi. Kategorie nebyly schváleny pro jejich nedostatky v základních parametrech.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Čerpací stanice E85

Příspěvekod E85 v 11.3.2011, 20:19

Zdravím a děkuji za odpověď, netvrdil jsem ,že jste dementi ,jen nemám zkušenost. Trošku mi vadí v komunikaci arogance v předchozí odpovědi. Jinak děkuji všem obeslaným za odpovědi a náměty . Pomalu se začínám orientovat . Velmi děkuji za odpovědi Henrymu a Jiráskovi díky nim jsem pochopil , že bylo vše uspěcháno. Děkuji E85.
E85
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10.3.2011, 15:12
Bydliště: Plzeň

Re: Čerpací stanice E85

Příspěvekod Henry v 11.3.2011, 23:19

Ještě k tomu "popisu kategorie" - to se zadává při žádosti o zveřejnění - v návodu: viewtopic.php?f=28&t=2534 to je vidět na druhém obrázku - drobné písmo s textem:
Zde také můžete vložit krátký text pro porotce, proč by právě Vaši kategorii měli zveřejnit (popis kategorie apod.):
a textovým polem pod ním...

Tento snadno přehlédnutelný text jsem nyní upravil a zvýraznil, snad to pomůže.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Čerpací stanice E85

Příspěvekod E85 v 12.3.2011, 13:35

Trochu jsem pracoval s daty a teď možná budu mít blbý dotaz. V návodu jak založit novou kategorii v posledním odstavci je popisováno vytvoření základu kategorie pomocí Poi Editu . Můžete mi prozradit ,jak takový základ , který mám uložený ve formátu .ov2 dostanu do založené kategorie? Děkuji za odpověď . E85
E85
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10.3.2011, 15:12
Bydliště: Plzeň

Re: Čerpací stanice E85

Příspěvekod Henry v 13.3.2011, 22:39

Ten inkriminovaný text v návodu je již dlouhou dobu přeškrtnutý, aby bylo vidět, že je již neplatný - teď jsem k tomu doplnil ještě vysvětlení. V ov2 jsou uvedeny pouze čtyři údaje:
- zeměpisná šířka
- zeměpisná délka
- telefon
- název - kdy je vše v jednom poli.

Na serveru rozlišujeme těch informací podstatně víc, což využijí jiné navigace.

Pokud máte zdrojová data např. v excelu, tak to bude lepší - to se dá "napasovat" lépe. Přímý upload záznamů byl zrušen, pokud máte zájem data nauploadovat, tak mně soubor pošlete přes Soukromou Zprávu.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Čerpací stanice E85

Příspěvekod Peggííí v 5.4.2012, 17:48

Tahle kategorie je mrtvá? Žádná šance ji obnovit?
MIO C710, iGO Primo 2.4, BE-ON-ROAD
Peggííí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 3.4.2012, 12:59


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků