_Všeobecné dotazy k umístění konkretního POI

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

_Všeobecné dotazy k umístění konkretního POI

Příspěvekod Tonny v 5.4.2012, 11:25

Ahoj,
zakládám tema, kde bude možné vznést dotaz na umístění POI, na jeho aktuálnost, na upřesnění a tak podobně.
Zde piš jen pokud tebou dotazovaný POI nemá v diskusi svou kategorii...

Takže dotaz:
Cca týden zpět funguje nákupní centrum Ostrava Karolina, Gumajz dal na navigovat,cz i mapu, http://forum.navigovat.mobilmania.cz/vi ... &t=1164881
ale netuším, kde mám označit nový Albert Hypermarket.
Na firmě mi odpovědět nedokázali, že to ještě snad není zaměřeno /???/ - takže prosím ostraváky, dejte mi nějakou polohu GPS blízko vchodu do hypermarketu.
Varianta dvě: Bod založím někam "doprostřed" té vymezené plochy a postupně se bude upřesňovat.
Doplnění:
V kategorii Nákup Albert mám ještě asi tři žádosti o upřesnění souřadnic, je to v poznámce, můžu požádat o spolupráci??
Díky moc, mrkněte se prosím, díky
Tonny
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: _Všeobecné dotazy k umístění konkretního POI

Příspěvekod eidz v 6.4.2012, 7:27

Jdeš na to moc vědecky. S dostupných zdrojů udělej maximum. A doufej, že používáním to někdo opraví. Já to tak dělám, když narazím na nepřesné souřadnice, dám podnět na opravu.
U PSČ už tak precizní nejsem, ale snažím se :-)
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
eidz
 
Příspěvky: 236
Registrován: 6.8.2009, 22:43

Re: _Všeobecné dotazy k umístění konkretního POI

Příspěvekod Rubic v 6.4.2012, 13:19

-->Tonny
Zdravím,
http://www.nova-karolina.cz/filesystem/ ... ROLINA.pdf
Hypermarket Albert je ve -2.patře, parkoviště jsou podzemní i vnější, použil bych souřadnice které mají na orientačním plánku. :zamysl:
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23

Re: _Všeobecné dotazy k umístění konkretního POI

Příspěvekod Tonny v 12.4.2012, 9:59

Díky,
prosím i další, aby se podívali na kategorii Albert a v horní části je několik položek, kde nelze dohledat přesnou polohu.
Díky za další spolupráci.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: _Všeobecné dotazy k umístění konkretního POI

Příspěvekod Tonny v 1.5.2012, 8:30

Dne 2.5.2012 se otevírá ve Slavičíně na Zlínsku na ulici Osvobození prodejna Albert SM.
Prosím ctěné obecenstvo o ověření polohy a případnou opravu souřadnic, děkuji.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků