Změna názvu CZ-Nudaplaze

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Gumídek v 8.6.2013, 13:59

Dovolil jsem si změnit název u kategorie CZ-Nudaplaze. Změnil jsem na EU-Nudisticke_plaze. Stále tam přibývaly pláže z Chorvatska a dalších států EU, tak jsem přistoupil k tomuto kroku. Těžko může být kategorie CZ, když to tam nejsou jen body z české republiky....Děkuji...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Naturista.cz v 13.6.2013, 9:34

Ahoj a díky za úpravu. Chtěl jsem se zeptat, jestli by ten název nešel přejmenovat na: EU-FKK_places
Máme i část zahraničních návštěvníků, tak aby v tom neměli hned od začátku zmatek. Nebo to můžu přejmenovat sám?

Díky za radu

Ivoš Žurek
Naturista.cz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27.6.2011, 17:35

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Gumídek v 13.6.2013, 19:10

Podívej se do nastavení kategorie, tam to nastavené je.
Je vidět, že nevíš, jak to funguje. Cizinec se přihlásí a určí si jazyk, ve kterém web bude mít, takže : eng : EU-Naturist_beach, ger : EU-FKK_strand. Ty vidíš českou verzi webu. Jediné co se např. nemění je označení státu u jednotlivých bodů, proto se používá mezinárodní označení státu - CZ, SK, HR atd atd....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod vrána v 15.6.2013, 18:03

A co ten formát POI, zejména u zahraničních záznamů? :shock3:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Gumídek v 15.6.2013, 23:11

Formát si cizinec nastaví stejně jako my, v nastavení ve svém profilu...aspoň tak to má fungovat. Na zbytek se ptej Henryho....Já vím, jak by to fungovat mělo. Ale popravdě jsem to nezkoušel, už jen z důvodu, že jsem to nikdy nepotřeboval. Ale vím shodou okolností od několika klientů z ciziny, že si od nás z webu stahují body zájmu, když jsou zde, nebo když sem jedou autem. Ale fakt mne nenapadlo se zeptat, jestli jsou zaregistrováni, a jak si ty body stahujou...To mne fakt nenapadlo, omlouvám se.. :usmev:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod vrána v 16.6.2013, 0:36

Asi jsem to napsal blbě - jsem myslel vnitřní formát těch bodů ala "všechno v názvu bodu" - se do té kategorie podívej... :zamysl:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Gumídek v 16.6.2013, 10:15

Takže bych chtěl požádat správce Lubosse a Naturistu.cz o uvedení kategorie do formátu, který se zde na webu používá. To znamená webové stránky - jsou-li k dispozici atd. Tím myslím správné vyplnění polí. Adresa, město, psč, telefon, v poznámce přístupnost atd...Jsou-li data k dispozici. Udělal jsem jeden záznam tak, jak má vypadat.
Protože u cca polovině kategorie(té na konci) jsou body jakžtakž vyplněné.
Ale u těch nedávno přidaných je vidět, že vše bylo podřízeno jen kvantitě, a přidání nových bodů rychle a jakkoliv...
V případě, že správce nezačne dávat kategorii do pořádku, požádám o zneviditelnění kategorie, čímž se po schválení ostatními správci a adminy z kategorie stane soukromá, viditelná jen pro správce kategorie a adminy...
Děkuji za pozornost a vránovi za upozornění...Omlouvám se, že jsem to přehlédl...
p.s. Oba správci informováni soukromou zprávou.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Lubosse v 16.6.2013, 18:44

Zdravím, to je tak, když člověk sám nemá čas a pustí do toho někoho jiného. Pokusím se v co nejkratším čase sjednat nápravu. Díky za upozornění.
Lubosse
 
Příspěvky: 3
Registrován: 8.7.2007, 21:23

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Gumídek v 16.6.2013, 19:33

V pohodě, ozval jsi se, žádné nervy...V klidu to předělávej, nejde o to, aby jsi u toho seděl 24 hodin denně.... :palce:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod vrána v 16.6.2013, 20:55

Přesně tak, lepší malý efekt, nežli velký defekt. :palec: Akorát ctrl+C a ctrl+V teď dostanou zabrat :grin: .
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Naturista.cz v 17.6.2013, 7:59

Zdravím, ty údaje do nově vložených POI postupně doplníme. U velké většiny se ale v tomto případě jedná o divoké pláže u vody, které nemají ani adresu ani telefon, natož www. Takže tam dám nějakou paušální www.naturista.cz apod.

Ještě jsem se chtěl zeptat na zobrazování údajů ve vygenerovaném KML. tam se mi zobrazuje pouze "Poznámka" a uváděný telefon, www apod. vůbec ne. To je tak správně, nebo to je chyba?

Díky
Ivoš
Naturista.cz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27.6.2011, 17:35

Re: Změna názvu CZ-Nudaplaze

Příspěvekod Gumídek v 20.6.2013, 19:53

Hele, ale takhle to fat nejde. Asistent Naturista.cz už zase přidal tři stránky a vše narváno v prvním poli..Ale že by někdo předělal byť i jen jeden záznam, to ne....
Kdybych nepředělal pražské nudistické pláže(rozepsání do jednotlivých polí, a doplnění dat...tak se nic nezměnilo....
Žádost o zneviditelnění podána 20.6. v 19:56....
Pokud dojde ke zneviditlnění, tak není problém požádat o zviditelnění, až bude kategorie opravena....
Lubosse, vyřeš si to s Naturistou.cz...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron