Jak opravit POI Radar ?

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz

Příspěvekod freewall v 25.3.2007, 18:36

Wow, uz jsem jsem tam byl, takze zitra misto prace budu jezdit po Plzni a davat do oblibenych ta mista s radary a pak to nejak dostanu sem.

Jeste na dopresneni, budu sem davat takove ty "budky na slepici nozce" - chapu dobre, ze je to kategorie "stacionarni" nebo ty "usekove radary" ?
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Příspěvekod freewall v 25.3.2007, 18:38

Joooooooooooooooo uz vidim, ze stacionarni, ale nevim, nevim, jestli objevim nejaky novy :( , no mrknu se :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod iGideon v 21.8.2007, 22:06

Já to cpu do sekce Radary a semafory :D
iGideon
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19.8.2007, 12:41
Bydliště: Mělník

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod freewall v 23.8.2007, 21:42

Stahuji radary takovou tou souhrnou ikonou nad kategoriemi - pohoda vsechno funguje - bomba :) . Jen jestli by nebyla moznost dvou variant na vybrani ke stazeni - co se tyce pouzitych ikon. Ikony pro jednotlive typy radary jsou hezcejsi nez ty klasicke kulate s rychlosti (aspon me se libi vic). Samorejme, ze lze stahnout kazdou kategorii zvlast, rucne nastavit upozorneni - ale to mohu jen x metru predem nebo myslim prekroceni nejake rychlosti. Ale uz to asi neumi ten "predstih" upozorneni podle toho jak rychle jedes (aspon si myslim ze to tak funguje). Tak jsem si myslel, zda by proste neslo vytvorit jeste jednu verzi ke stahovani, tak jak pisi ze zacatku.

Pokud se ptam nejak hloupe nebo by to bylo nejak moc slozite, tak me hned nekamenujte :D
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod Smaarty v 23.8.2007, 22:48

to freewall: Já to asi chápu :-). Ale nebylo by jednodušší si ty ikonky nahradit sám ručně, před nahráním do navigace? Po rozbalení souhrnného zip-u s radarovými gpx a bmp, ještě před použitím POIloaderu, si odněkud vedle nakopíruješ své bmp soubory a tím přepíšeš "originální kulaté" ikony.
Smaarty
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23.7.2007, 14:39
Bydliště: Praha

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod freewall v 24.8.2007, 6:51

Jednodussi nevim, musim prejmenovat x ikonek - ale to az takova hruza, clovek je od prirody pohodlny, pokud by stacil jeden klik, bylo by to jednodussi ;)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod freewall v 24.8.2007, 7:57

Tak jsem ty ikonky vsechny prejmenoval, premazal puvodni.....uvidim, zda to bude fungovat.
Pro zajemce sem davam ty ikonky, kterymi se musi premazat puvodni, kdyz stahujete radary pres tu jednu ikonu nad kategoriemi

P.S. Dotaz pro toho, kdo tomu rozumi - nesly by tyhle ikonky vyuzit pro alternativni vystup stahovanych radaru ? :roll: :roll: :roll:

P.S. Dodatecne jsem se vsiml, ze jsem pri tom premazavani nektere ikony opomel, tak to sem davam znovu a ted uz jsou vsechny O.K.
Přílohy
ikony radary.zip
(14.71 KiB) 1083 krát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod freewall v 28.8.2007, 6:52

...tak jeste jedna malinka zmena - ten polda u mobilnich radaru je sice roztomilej, ale samozrejme je hrozne titerny a nevyrazny a pri me slepote jsem videl spis takovy flicek, takze jsem jej nahradil trojnozkou.

Pro nezasvecene - neni tu objeveno nic noveho jen zmena ikonek u radaru, takze staci stazene premazat temito :)
Přílohy
ikony2.zip
(6.1 KiB) 1067 krát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod freewall v 6.9.2007, 16:40

....tak neni to az tak "jak opravit POI radar", tak na me hned nekricte : :pc: ,... ale pred chvili jsem na tehle strance http://www.rozhlas.cz/izurnal/cesko/_zprava/377672 cetl zajimave veci jako napr. ze : "......Je tedy zřejmé, že pokud se řidič dopustí na 52., 105., 144. a 160. kilometru brněnské dálnice D1 dopravního přestupku, bude zdokumentován a postih ho nemine. Kraj Vysočina si nechal vypracovat studii….." :KO:

Baharisi, mame to osetrene ? ;)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod Baharis v 6.9.2007, 16:46

Ano, máš pravdu. Já to dnes slyšel na radiu JIH. Tam to bylo trochu delší a hlavní důraz byl kladený na bezpečnost a plynulost provozu. Ty přestupky a represe byl jen doplněk.
A co se týká rychlosti, mám dojem že to jsou jen sledovací kamery, bez možnosti měření....
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod Jirásek v 6.9.2007, 17:23

Taky jsem to poslouchal v radiu. Pochopil jsem, že se jedná o kamery sledující provoz (hustotu), sjízdnost a pod. No a výstup těchto kamer napojili také k policii. Ty budou sledovat a zaznamenávat přestupky, o možnosti měření rychlosti nepadlo ani slovo.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod freewall v 7.9.2007, 10:51

Přimlouval bych se za vytvoření bodů, ikdyž se tam zatím asi neměří, ale kdo ví, co bude. Kdo máte možnost určit ta místa, asi by to stálo za to. Minimálně bych bral souřadnice :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod Jirásek v 7.9.2007, 12:01

K obecné diskuzi k těmto kamerám: freewal - Myslíš to jako vytvoření nové kategorie kamer, sledujících provoz? Něco jako CZ-dopravi_kamery?
Nebo to přidat do stávající kategorie Radarů, ale nevím případně do jaké. Aby v tom nebyl "bordel". Baharisi, tvůj názor coby radarového guru 8-) .
Například v Praze jsou také kamery, sledující provoz (bez měření) a napojených na policii s možností případného využití při přestupku. Respektive, jednou mi tím při vyřizování přestupku hluchavky hrozili, cituji "jestli nesouhlasíte, v přestupkovém řízení použijeme záznam s támhleté kamery".
Naposledy upravil Jirásek dne 7.9.2007, 12:53, celkově upraveno 1
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod freewall v 7.9.2007, 12:50

No, myslel jsem třeba jako stacionární - ikdyž třeba zrovna nebudou meřit. Vždyť jde jen o 4 body. V Plzni máš třeba "hafu" těch špačkáren, ale protože policie nemá money money, tak má málo kamer a tak možná na polovině jsou jen makety (poměrně dobře provedené) a sřídají to
Jde o to, aby člověk nemusel hlídat kilometrovníky, ale aby to na něj houklo.

Pokud bude všeobecný odpor kvůli "bordelu", tak bych si to rád udělal jako "soukromé body" - proto jsem chtěl aspoň souřadnice :koul:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak opravit POI Radar ?

Příspěvekod Baharis v 8.9.2007, 0:12

Já jsem pro zařazení těchto bodů do kategorie Stacionární, jak píše Freewal. Jen by bylo vhodné, pokud tyto body někdo bude posílat, mě na to upozornit.
Podle mě to neuškodí a stejně je v databázi spousta "radarů" o kterých si myslím, že jsou jen informační cedule na začátku dědiny.
Pokud z informací v poznámce dojdu k názoru že to sem nepatří, tak to koresponduji. Ale těch poznámek je dost málo.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

PředchozíDalší

Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků