Úkryty

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Úkryty

Příspěvekod trumpeta v 6.6.2015, 9:45

Nazdaaar měl bych dotázek neuměl by někdo zrobit POI pro místa kde se dá schovat před nepříznivým počasím? Ve městě je to jednoduchý ale ve volné přírodě mě mi to příjde extrémně užitečný. Představoval bych si to tak že když provozuji turistiku pěšky, na kole, začne lejt jako z konve a vypadá to že to jen tak hned nepřejde, dám si v navigaci ukázat POI tohoto typu a nechám se navigovat k nejbližšímu bodu. POI by zahrnovaly všechny vyhovující místa, to znamená mosty, tunely, podloubí, odpočívadla, zastřešený zastávky a podobně. Tak a jsem zvědavej co na ten nápad řeknete.
trumpeta
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12.7.2013, 18:18

Re: Úkryty

Příspěvekod Jirásek v 6.6.2015, 16:29

Pro turistiku jiste zajimava kategorie. Nedokazi si vsak predstavit jeji relevantni tvorbu a udrzbu. To je i pro deset spravcu, aktivnich turistu, nadlicky ukol. Ale muzes zkusebne zacit jako soukromou kategorii ....
Omlouvam se za absenci diakritiky, pisi z mobilu.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Úkryty

Příspěvekod Gumídek v 7.6.2015, 2:34

To půjde o stovky tisíc možných bodů. A jak správce ověří, jestli se pod most dá opravdu schovat ?? Myslím, jestli je tam pro to místo. Aby člověk třeba nestál v silnici. To uvádím jen jako příklad...Jak zjistí, jestli je zastávka krytá, atd atd, když není místní. Nelze vycházet z Google street. Protože už záznam nemusí být aktuální..
Jestli se o ní bude trumpeta starat, ať to zkusí....
Ale on sám píše, ať ji někdo udělá....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků

cron