Bankomaty Euronet(Equa, Citi, mBank)

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Bankomaty Euronet(Equa, Citi, mBank)

Příspěvekod Gumídek v 30.9.2015, 18:42

Upravil jsem dvě kategorie bankomatů. Bankomaty Euronet jsem na přání přejmenoval na CZ-Bankomaty Euronet(Equa, Citi, mBank). A kategorii Bankomaty Citi jsem smazal, protože docházelo ke zbytečné duplicitě....
Jelikož Citi, Equa, mBank vlastní bankomaty nemá, a používá bankomaty Euronet...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Bankomaty Euronet(Equa, Citi, mBank)

Příspěvekod froggiewalker v 29.1.2016, 2:05

Ahoj,
Equa bank využívá bankomaty všech českých bank, ne jen Euronet. Takže ji z názvu asi můžeš smazat.

PS: Neřešilo se někdy, že by se k bankomatům psaly minimální částky výběru? Pokud bych to tam chtěl doplňovat, tak můžu?
froggiewalker
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29.1.2016, 1:32
Bydliště: Praha 13

Re: Bankomaty Euronet(Equa, Citi, mBank)

Příspěvekod Gumídek v 29.1.2016, 10:39

Equa bank měla dříve tyto bankomaty uvedeny jako smluvní. Opraveno.

Ne, neřešilo, a nepovažuji to za dobrý nápad. Kdo bude hlídat možnou změnu ?? Každý, kdo používá platební kartu ví, jaké jsou minimální částky na výběr. Že je to buď 200(např. Česká spořitelna), nebo 500,-

Omlouvá tě to, že jsi tu nový. Vždy musíme mít na zřeteli to, kdo se pak bude starat o relevanci(pravdivost a aktuálnost) záznamů. Dříve byl trend, že někdo stvořil kategorii, a pak ji už neudržoval, a museli jsme to dělat za něj. Dnes, kdy se kategorie schvalují k uveřejnění už to není tak časté. Soukromé kategorie se neschvalují, ale vidí je jen majitel kategorie.
A poslední informace pro tebe. Zde na tomto serveru není nikdo placený za svou práci. Děláme to zdarma, ve svém volném čase.
To píšu jen proto, aby to bylo řečeno....občas se objeví uživatel, který si myslí, že POI je naše zaměstnání..
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Bankomaty Euronet(Equa, Citi, mBank)

Příspěvekod froggiewalker v 1.2.2016, 19:06

Ahoj,
díky za vyřazení Equa banky. Psal jsem to hlavně jako návrh na zkrácení názvu.

Mám pocit, že minimální výběry se moc často nemění. Údržba by mohla být podobná, jako u rušení nebo vznikání bankomatů, předělávání na vkladové. Jestli má ČS všechny bankomaty na 200, to nevím, je to možné. Minimálně KB ale má směs 200 a 500. Právě u KB jsem si chtěl z jejich webu nějakým skriptem vyparsovat data o bankomatech včetně minimálního výběru. Rád se o data a případně i skript podělím. Ale nikoho nenutím, jestli je to moc práce.

Co jsem provedl, že jsem omluvený a vyhnul jsem se trestu jen díky tomu, že jsem nový? :-) Doufám, že slušný dotaz se tady nepovažuje za hřích. Neboj, jako vývojář a geoinformatik vím, jak těžké je starat se o takové množství dat a že by to bylo vaše zaměstnání, mě ani nenapadlo. Vážím si práce komunity POI.cz, web využívám už hodně dlouho a i proto jsem nabízel spolupráci.

PF 2016: http://pf.migdal.cz/
froggiewalker
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29.1.2016, 1:32
Bydliště: Praha 13

Re: Bankomaty Euronet(Equa, Citi, mBank)

Příspěvekod Gumídek v 2.2.2016, 5:31

Nic jsi neprovedl, ale bohužel bývá tendence, že se objeví nový uživatel a hned je dle něj vše špatně. Proto vždy vysvětlujeme...Klidně ty informace vypreparuj, ale poprosím tě, když tak je klidně zadávej jako opravy, já je rád zautorizuji.
A samozřejmě díky za zájem, pochvalu, a za spolupráci...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron