Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Baharis v 11.1.2008, 16:13

Jirásek píše:A ještě dotázek (poučte neznalého): jaký je rozdíl mezi Erotik City a Erotic klub. Myslím tím obsah v kategorii. Já jenom až na mne příjde druhá míza :jupi: , tak co mám použít. :zamysl:
Erotik City je síť obchodů s erotickým zbožím. To vím, protože blahé paměti mě majitel oslovoval s povolením zveřejnění.
Co to je Etotic klub nevím, já tam ještě nebyl. :mrk:
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Hobbit v 12.1.2008, 8:35

Erotik klub je potomkem toho, cemu se kdysi rikalo hampejz, vykriceny dum, alternativne bordel. :oops:
Přišel jsem, viděl jsem, nevěřil jsem vlastním očím.
TomTom one XL T, CEEE maps 7.162 & TMC 4V00.013
Hobbit
 
Příspěvky: 20
Registrován: 29.11.2007, 22:58
Bydliště: Jirkov

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Gumídek v 12.1.2008, 12:47

Ale fuj....Klub pro pány...Pánové,já tu kategorii nedělám,abych je všechny vyzkoušel,i když vám to tak připadá.Navíc jsem čekal nějaké reakce.Příjemně jste mne překvapili,že vám to trvalo tak dlouho.Ale víceméně jsem kategorii udělal z titulu své práce a svých kolegů.Stejně jako potřebuji ambasády,hotely,pensiony,restaurace,atd.Jsem taxikář.A pravda je,že klienti v mnoha případech znají jméno zařízení,kde jsou,ale ne adresu....Toť vše.A snažíme se dělat celou Čr a nejen Prahu,abychom nevypadali,že někoho protěžujeme....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Docent v 27.2.2008, 15:31

Ona byla vyhlášená soutěž "O největší počet změn v kategoriích obsahujících jeden jediný POI" :zamysl:? A jaká je 1. cena? Mne teda napadá jenom čestný titul "Blbec roku" :pistol: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Gumídek v 27.2.2008, 18:15

Docente....klid...tím myslíš,když se dělá trochu pořádek v kategorii,nebo co jsi myslel,tady je kategorie,která má jeden POI....? Jo sorry,už jsem si všimnul-bungee,viď? Já se vsadím,že to předělával tolikrát,protože se snažil do názvu narvat název POI, místo, mail, a telefon....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod faltak v 27.2.2008, 18:30

bungee se uz zase zmenil :nositka:
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Docent v 27.2.2008, 20:39

To Gumajz: jj, to je přesně ono... Ještě bych dejme tomu pochopil, že někdo nechá zveřejnit kategorii s jedním bodem, protože si třeba myslí, že tam ostatní začnou houfně přidávat... Ale opravdu nechápu, proč je ten jeden POI opravován už nejméně popáté... :KO: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Gumídek v 27.2.2008, 21:32

Třeba aby ho udržel pořád vpředu.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Docent v 27.2.2008, 22:17

Jo tak to mne napadlo taky... Tak mu tam přidáme Nuselský most, sice se tam obvykle skáče bez lana, ale chlapec bude mít jednak radost, jak mu ty body přibývají, druhak si pohraje s popisem toho bodu, ne :mad: ?

To Henry: reklamace u smajlíků, já tam přidám "mad" a ono se to zobrazí jako "naštvaný" :evil: .

EDIT: Tak jsem se na obsah té kategorie podíval a málem mně vypadly oči z důlků :-D. On tam má "Úhel (angle): , směr měření (direction):", Ježkový voči, jak se mu to podařilo založit jako radary pro iGO :-D :jupi: :zamysl: ?

EDIT NOCHEINMAL: No a když se podívám na souřadnice toho místa na fotomapě, tak mám docela chuť ten skok koupit tchini jako dárek :palce: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod faltak v 4.3.2008, 14:27

tak se nam zase kategorie BUNGEE zmenila :?: :?: :?:
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Henry v 4.3.2008, 15:22

Vypadá to, že těmi změnami chce dostat reklamu na svou firmu na první stránku online.poi.
Takže jsem kategorii opět zneveřejnil, kdo chce mít tuto kategorii zobrazenou, nechť pošle soukromou správu správci této kategorie bungyjump ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4057
Až tam bude více různých záznamů, tak je možné kategorii opět zveřejnit. Ještě otevřu diskuzi s adminy, co s takovými případy do budoucna dělat...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Nové kategorie BZ

Příspěvekod Jirásek v 4.3.2008, 15:38

Henry, když jsem tady začínal a byl ucho (tím netvrdím že jsem nějaký expert), tak bylo zvykem, že nová kategorie musela být naplněna určitým minimálním množstvím BZ, zápis odpovídat zvyklostem a pod. Pak teprve byla zveřejněna. Mám pocit, že Libor mne tenkrát za něco "peskoval" :P (a zcela oprávněně), než mi kategorii zveřejnil. Je mi jasné, že nemáte mnoho času kontrolovat co a jak v kategorii je. Přesto začínám postrádat jakýsi řád při tvorbě nových kategorií.
Nyní vznikají některé kategorie tak chaoticky ........ :hudry:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod fox50 v 4.3.2008, 16:45

Jeden dotázek, jaký je rozdíl v kategoriích "Cerpaci_stanice_EuroOil" a "Cerpaci_stanice_Optimal_Diesel" ? :zamysl:
Kategorie "Cerpaci_stanice_Optimal_Diesel" obsahuje ČS EuroOil, a navíc méně než druhá kategorie od "MilanSu".

Existuje nějaký přesnější popis co která kategorie obsahuje?
když si rozkliknu kategorii tak obsahuje jen jednotlivé body. Myslím že třeba tako kategorie by zasloužila vysvětlení (a možná není jediná).
Díky za info ;)
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Uživatelský avatar
fox50
 
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 13:29
Bydliště: Praha

Re: Nové kategorie BZ

Příspěvekod Henry v 4.3.2008, 18:22

Jirásek píše:Henry, když jsem tady začínal a byl ucho (tím netvrdím že jsem nějaký expert), tak bylo zvykem, že nová kategorie musela být naplněna určitým minimálním množstvím BZ, zápis odpovídat zvyklostem a pod. Pak teprve byla zveřejněna. Mám pocit, že Libor mne tenkrát za něco "peskoval" :P (a zcela oprávněně), než mi kategorii zveřejnil. Je mi jasné, že nemáte mnoho času kontrolovat co a jak v kategorii je. Přesto začínám postrádat jakýsi řád při tvorbě nových kategorií.
Nyní vznikají některé kategorie tak chaoticky ........ :hudry:


Máš pravdu dříve to tak bylo, jenže to zde nebylo tolik uživatelů jako nyní. Mnoho zajímavých kategorií od té doby vzniklo tak, že se kategorie zveřejnila s pár záznamy a další začali hromadně uživatelé přidávat. Naproti tomu kategorie, které se příliš neuchytily se neaktualizací "propadly dozadu".

Kategorii CZ-Bungee_Jumping jsem opět zveřejnil. Se správcem této kategorie jsme si vše vyjasnili - ty změny nebyly záměrné...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Bailey.x v 5.3.2008, 11:55

Keď je tu už debata o čerpačkách, tak všetky PARAMO TRYSK už sú dávno BENZINA
Garmin nüvi 660 (SW: 4.30, Audio SW: 2.20, GPS SW: 3.00, BlueTooth SW: 3.00), SD2GB(Kingston)
Bailey.x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 4.12.2007, 13:42

PředchozíDalší

Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 44 návštevníků