Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odeslat odpověď

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 8:45

Kdo ale zaručí aktuálnost těch informací? Někde jsem tam zahlédl např. "letos otevřený pivovar" - to tam správce hned v lednu napíše "vloni", další rok "předloni" atd.? O těch cenách a sortimentu ani nemluvě...

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 8:57

Nikdo, to správce sám nemůže uhlídat. Jezdím po Praze denně, a stejně třeba narazím na restauraci, která je zrušena už půl roku, nebo na novou, která tam už půl roku je...A to jsme na to dva...a to mluvím jen o Praze....

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 9:11

Nebylo by jednodušší to "vid" nahradit "Docent" a mít tak "Docent02" :grin:

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 9:28

Restaurace a minipivovar je rozdíl.
Restauraci si lidi otvíraj většinou kvůli kšeftu (nedaří se, zavřu a jdu dál).
Minipivovárek sice taky trochu kvůli kšeftu, ale většinou hlavně proto, že to je i koníček.
Varna a další vybavení stojí pěknej majlant, čili majitel se na to jen tak nevyflákne, kdo by to od něj potom koupil.
Ceny se sice mění, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že ne až tak často. (holt si to musí uživatelé atualizovat sami)
Ps. Nejsem majitel žádného minipivovaru, pouze jejich nadšený uživatel.

Pps. U muzeí a zámků se vstupný a otvíračka taky mění.

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 16:20

No, tvůj příspěvek je sice trochu mimo, ale jinak dobrý....Ty jsi nepochopil o čem se mluví. Mluví se o tom, že je v poznámce toho tolik, že neexistuje normální navigace, která by toto dokázala zobrazit....To, že neudrží aktuálnost je až v druhém plánu....

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 17:49

K délce poznámky jsem se vyjadřoval v příspěvku o stránku vejš. Tamto byla reakce na tu neaktuálnost.
Podle mě je Oregon i Dakota normální navi i když turistická.
Vím, že tady většina používá autonavigace.
Beru i to, že asi spousta autonavi takhle dlouhý poi neschroupne.
Jenže upřímně, tuhle kategorii v autě moc nevyužiješ a když už využiješ, neužiješ si jí.
Jde o to jestli se po nahrání do navi neukáže nic (to bych chápal jako problém) nebo tam chybí jen ta poznámka (s tim se dle mne dá žít).
Jinak díky za to, že vás pár nadšenců provozuje tyhle stránky, snad se mi občas povede taky přispět pár BZ (i když většinou v podobně divných kategoriich :) ).

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 17:55

Ani jedno, ani druhé, navigace už dnes zobrazí dost, ale do poznámky dávat pět vět jako litanie mi připadá ujeté. Méně bývá v tomto případě více. Zadat konkrétní informace, nic víc...Je tam spousta věcí, ze kterých vyplývá, že to je vykrádání nějakého zdroje(kopírovat a vložit). To ti dojde už ve chvíli, kdy se podíváš do jeho ostatních kategorií. To je další věc, která se nedělá....

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

4.10.2010, 20:18

No jo, máš pravdu.
27 kousků jsem našel doslova.
To fakt není tak uplně v pohodě.

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

7.10.2010, 23:23

Stačí udržovat aktuální telefon nebo URL, což napomůže zjištění dalších podrobnějších informací - hlavně ten telefonní kontakt na příslušnou :cheers: provozovnu.

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

15.10.2010, 7:44

Zahlédl jsem novou kategorii "Aktivity_s_detmi" - to je něco pro pedofily :nositka: ?

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

15.10.2010, 18:03

To budou nějaká pískoviště a tyhlety sportovišťata pro miminčáci. Dokud tam nebude "Aktivity se zvířátky", tak mě to nechává v klidu :doutnik:

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

5.11.2010, 16:01

Založila jsem novou kategorie DB Schenker a potřebuji ji vyplnit POI - našimi pobočkami. GPS údaje se hodí našim dopravcům i partnerům ze zahraničí. V kategorii není červený obdélník "přidat nový POI"... prosím o radu. Také nevím, jak přidat vlastní ikonu - logo firmy. Děkuji za info.

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

5.11.2010, 21:26

Vítám další dámu (či slečnu) na poi.cz.
Dovolím si doporučit k pročtení začátek tohoto vlákna - první příspěvek. Případně trochu prostudovat celé vlákno.
Dále tu je také naše vědomostní databáze, i tam jsou zajímavé informace - viewtopic.php?f=28&t=1593 , viewtopic.php?f=28&t=2534

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

5.11.2010, 22:01

....mladý, dynamický kolektiv.....

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové

25.11.2010, 10:15

Přátelé, poraďte mi jak přidat hromadně více bodu do kategorie, kterou sptavuji. Dříve dole bylo tlačítko pro upload. Děkuji
Odeslat odpověď