Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod MilanSu v 5.3.2008, 12:45

Není to tak docela pravda, teď komunikuji s jedním pracovníkem Benziny a dáváme dohromady CS Benzina. Cast Paramo Trysk prevzala (respektive asi koupila) Benzina, ale ne vsechny.
Cast BZ uvedene v soucasne dobe v Benzine jsou taky jine, takze vydrz, az to bude hotovy, dam to na online.poi a zrusim ParamoTrysk
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Bailey.x v 5.3.2008, 13:11

OK v pohode, som rád, že sa tomu intenzívne venuješ. Chystám sa aktualizovať sieť OMV/Avanti, takisto som tam našiel pár nejasností - až to budem mať komplet hotové, ozvem sa.
Garmin nüvi 660 (SW: 4.30, Audio SW: 2.20, GPS SW: 3.00, BlueTooth SW: 3.00), SD2GB(Kingston)
Bailey.x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 4.12.2007, 13:42

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod MilanSu v 5.3.2008, 15:30

Já jsem závislý na informacích od uživatelů. Ony ČS poměrně dost často mění majitele, vznikají i nové ČS a já v podstatě jezdím převážně Sušice - Praha, Plzeň, Klatovy a zbytek ČR vyjímečně. Pokud to budeš nějak aktualizovat, je to nejlépe dělat přes tabulku Excelu (tak jsem teď dělal s kolegou Benziny). Záleží kolik bude změn, pokud pouze pár je to možno také upozorněním z online.poi.cz
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Docent v 6.3.2008, 20:44

Henry, nechci ti do toho kecat, ale nechtělo by to trochu přibrzdit se zveřejňováním kategorií s počtem POI limitně se blížícím nule :zamysl: ?
Nechci brát někomu elán, ale pokud hodlám dělat motoresty, tak snad proboha jich musím z rukávu vysypat alespoň 10, a pak požádat o zveřejnění (a to už ani nemluvím o ikonách :( )... A dále mám takový matný dojem, že jak motoresty, tak zvláště CZ_Pizza se budou dost křížit s CZ_restaurace.

Prostě mám dojem, že tu začíná být dost chaos :pistol: :
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Gumídek v 7.3.2008, 5:41

Henry,souhlasím s Docentem.Navíc je tu problém,jelikož ten dotyčný u kategorie PIZZA má nick Rohlenka,tak chce upozornit jen na Rohlenku.To tu za chvíli budeme nít několik set a pak tisíc kategorií s jedním záznamem....Navíc PIZZERIE máme v kategorii restaurace.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Gumídek v 7.3.2008, 17:46

A už je to tady...Další nová kategorie ...-Motoresty...-Pizza.....A zase jen jeden záznam....Haló,vnímá nás tu někdo ??? My nechceme bránit tvorbě nových kategorií,ale začíná se tu rozmáhat to,že někdo udělá kategorii,do ní flákne jen pár záznamů okolo svého bydliště,a dál na to kašle.Proto jsou tu kategorie o jednom záznamu,dvou,tří...a podobně.Lidičky,proboha přemýšlejte,ať tu nedojde ke zbytečnému chaosu...A když už uděláte kategorii,tak na ní pracujte,ať je k něčemu.Přidávejte body....Na netu je informací více než dost.Viz kategorie Drogerie TETA- pouze čtyři záznamy,a další nepřibývají....Takové kategorie nemají žádný smysl.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod freewall v 7.3.2008, 18:40

Ja myslím, že potřeba tvrdě zasáhnout a pročistit to. Já už kdysi kroutil hlavou, když jsem tohle pozoroval myslím u nějakých místních pneuservisů. Aby byl Pneuservis "Gumajz", pmneuservis "Freewall" mi připadá přitažené za vlasy, protože to má nějaký okresní význam a reklama na 2 provozovny něčeho
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod faltak v 7.3.2008, 19:45

pizza a motorest rohlenka je jasna reklamni akce
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod faltak v 7.3.2008, 19:47

jinak CZ-Cerpaci_stanice_Ruzne prochazim, upravuji a zpresnuji pozice. Zatim jsem udelal 500 z 800 zaznamu
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Docent v 8.3.2008, 13:38

Já se picnu... Rohlenka před chvílí (12:22) dosáhl absolutní dokonalosti ve spravování kategorií, CZ-Pizza obsahuje 0, slovy nula, bodů, a byla stažena 14x :zamysl: ... Henry, nešly by ty body mazat nějak hromadně, chci dosáhnout stejné dokonalosti, ale mazat těch 666 bodů v lékárnách ručně po jednom se mně nějak nechce :mad: ?

KUWA, udělej s těmi smajlíky prosím něco, místo skutečného ":mad:" se zobrazuje ten příšerný škleb "Naštvaný" :hmm: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Jirásek v 8.3.2008, 14:34

Docente, dovol abych ti poradil 8-) .
Hromadné smazání BZ v kategorii (vyčištění kategorie) kliknutím na ikonu UPRAVIT (kladivo a plochý stranový klíč) a následným použitím volby Vymazat záznamy. :P :P :P :P

Jinak souhlas :pistol:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Docent v 8.3.2008, 16:41

faltak píše:jinak CZ-Cerpaci_stanice_Ruzne prochazim, upravuji a zpresnuji pozice. Zatim jsem udelal 500 z 800 zaznamu

Velice chvályhodné, ale co takhle opravovat i diakritiku pro ty, kteří používají inteligentní navigace :cry: ?

To Jirásek: Díky za info, člověk se stále učí novým věcem :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Henry v 8.3.2008, 18:14

Pizzu a motorest jsem dal pryč.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod faltak v 8.3.2008, 21:18

udělám i diakritiku, hned jak to cele zkontroluji
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvekod Docent v 8.3.2008, 21:48

Hodnej :?: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

PředchozíDalší

Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků