Bankomaty FIO - od Konf14

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Bankomaty FIO - od Konf14

Příspěvekod Gumídek v 20.9.2019, 16:53

Kdyby náhodou chtěl někdo přeci jen něco dělat, tak se může vrhnout na FIO-bankomaty.
Pár malých chyb jsem opravil, ale je tam spousta další a větších, a není to kategorie, kterou bych používal.
Takže pokud někdo stahuje FIO-bankomaty, ať si je zkompletuje.

P.S.
Červeně je zvýrazněno to, čím se seznam POI liší od seznamu FIO.
Tím netvrdím, že všechno červené je špatně. Je tam prostě rozdíl a ten by se měl zkontrolovat.

fio-bankomaty.pdf
(860.45 KiB) 902 krát
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Bankomaty FIO - od Konf14

Příspěvekod Gumídek v 20.9.2019, 16:58

Omlouvám se, ale musel jsem přesunout příspěvek z fóra radary, kam nepatřilo. Tak ať v tom neděláme bordel....
Ale jelikož nemám práva na úplný přesun, a nechtěl jsem to komplikovat, a čekat, až bude moci Henry, tak jsem okopíroval a vložil sem....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Bankomaty FIO - od Konf14

Příspěvekod Gumídek v 20.9.2019, 16:59

Bankomaty opraveny. Fio tam má sice také trochu chybky, ale některé jsem nechal, ať se to dá porovnávat....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Bankomaty FIO - od Konf14

Příspěvekod konf14 v 21.9.2019, 6:03

Já jsem pouze pokračoval na téma "nikdo nic nedělá", čímž současná úvodní věta tohohle vlákna "Kdyby náhodou chtěl někdo přeci jen něco dělat" přesunem ztratila smysl.
Když už ale tady máme "vlákno FIO", tak k němu ještě přidám pobočky a po jejich (případné) opravě se může celé smazat. Protože za půl roku to zase bude celé jinak a nemá cenu tady archivovat neplatné hodnoty.

Ale teď bych ještě (mimo téma FIO) navrhoval nepsat u měst (aspoň mimo Prahu - u té se to dá pochopit) městské čtvrti. Vždyť kolik lidí tady ví, kde jsou v Brně Židenice, a ještě navíc kolika lidem z toho to nějak pomůže při hledání v navigaci...
Jen to komplikuje kontrolu - alespoň tuhle "strojovou". Celý seznam je seřazený podle měst, ale města se čtvrtěmi se musí extra řadit podle ulic. Tady to ještě šlo - to je minimalistický seznam - ale jsou rozsáhlejší a pokud v nich k Praze přibydou čtvrtě ještě z Brna, Ostravy, Hradce, Budějic, Ústí a Plzně, tak to jen zdržuje a zvyšuje možnost chyby.
Přílohy
fio-pobočky.pdf
(954.65 KiB) 934 krát
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Bankomaty FIO - od Konf14

Příspěvekod Gumídek v 21.9.2019, 22:09

Ty čtvrtě se přiřazovaly původně jen v Praze, kvůli velikosti města. A v Praze změnou městských částí(Kdy se kus Proseka jmenuje Letňany, kus Střížkov apod..) navíc úplně ztratily význam, protože 90% lidí ty nové názvy dělají jen v hlavách bordel, protože to znají po staru....Klidně je budeme dávat pryč všude, vůbec to není nic proti ničemu...
Já byl také pro, aby se staré, totálně zastaralé příspěvky mazaly, ale v době, kdy jsem to chtěl, zde bylo mraky lidí, kteří byli proti.
Což se změnilo, tak já zkontaktuji Henryho, a pokusíme se s tím něco udělat..
Jinak máš i práva na FIO...Já mám toho času poměrně málo, takže proto...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Bankomaty FIO - od Konf14

Příspěvekod konf14 v 22.9.2019, 12:28

Já mám taky málo času (to asi ostatně každý), a něco jiného je udělat jednoduchý porovnávací seznam (což je relativně rychlé a dokonce i zábavné) a něco jiného zase pracně dohledávat a zapisovat souřadnice, adresy, telefony a otevírací dobu (což je pomalé a dokonce i otravné). Takže FIO (asi) nevyužiju - tu nepoužívám (i když nikdy neříkej nikdy). Spíš mi zapni práva na pobočky a bankomaty Equa, mBank a Airbank - ty používám.

A s tím mazáním starých příspěvků bych byl opatrný. Něco jiného je smáznout tohle "vlákno FIO", kde v podstatě o nic nejde (seznam se přepíše do databáze a není potřeba - vlastně už ani neplatí) a něco jiného zase třeba téma se dvěma příspěvky, kde se jedná o dotaz a radu. A ta rada se může někomu hodit i po letech. Když ji teda najde - tady to vyhledávání nějak hapruje...
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Bankomaty FIO - od Konf14

Příspěvekod Gumídek v 22.9.2019, 14:50

No jasně, zapnu. A to odstranění jen u věcí, které už jsou neaktuální, a nepoužitelné....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron