McDonald's Německo

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

McDonald's Německo

Příspěvekod stst2 v 15.8.2023, 9:53

Objevil jsem dvě databáze německého McDonalda. Bohužel tu se souřadnicemi velmi neúplnou, pouhých 359 poboček z asi 1430. Říkám pouhých, ale protože my tady žádnou takovou databázi nemáme (a zřejmě mít ani nebudeme), tak je to lepší než nic. Ne že bych byl příznivcem těch karbanátků v housce, ale u nich máte záchod a umývárku vždy jistou. A to se hodí...

Seznamy jsem sloučil dohromady, vymazal duplicity a zase rozdělil - na souřadnicové a bezsouřadnicové. 359 a 1072 kousků. Několik poboček, které se mi nepozdávaly, jsem ověřil podle oficiálního seznamu a pár jich (cca 5-6), i když oficiálně s seznamu uvedeny nebyly, ponechal. Protože jsem se na ně podíval v Google Street View a tam třeba loňského listopadu vesele fungovaly. Uvažoval jsem proto, že možná prochází rekonstrukcí, tak je neuvádí a za chvíli zase pojedou.

Tuhle kategorii tady mít skoro určitě nebudeme, protože to by musel nějaký admin nahrát naráz a ti se tu už nevyskytují. Zapisovat to po jednom by byla skoro sebevražda, do toho se rozhodně nepustím. Jestli má někdo zájem, tak garmiňákům nabízím hotové GPI a ostatním holá data, pokud si to dokáží překonvertit pro sebe.
Přílohy
McD-mapa.jpg
McD-mapa.jpg (84.93 KiB) Zobrazeno 2177 krát
McD.zip
(56.08 KiB) 284 krát
stst2
 
Příspěvky: 120
Registrován: 17.9.2016, 9:04

Re: McDonald's Německo

Příspěvekod stst2 v 24.8.2023, 20:39

Doplnil jsem další souřadnice - teď jich je 620.
Opět přikládám GPI pro garmiňáky a holá data pro ostatní.
Přílohy
McD-mapa.jpg
McD-mapa.jpg (86.9 KiB) Zobrazeno 2065 krát
McD620.zip
(51.69 KiB) 262 krát
stst2
 
Příspěvky: 120
Registrován: 17.9.2016, 9:04


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků