Kamioňácké POI. Jaký je zájem?

Rady, tipy a zkušenosti se zahraničnímy POI

Kamioňácké POI. Jaký je zájem?

Příspěvekod suoraj v 24.9.2006, 20:06

Nevím kolik je kamioňáků zde registrovaných... Asi víte o papírové mapě pro kamiony kde jsou podjezdy, autohofy atd. Pomalu (jsem línej) :D si ji předělávám do Tomtoma. Kolik je tady kolegů?
suoraj
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10.6.2006, 22:42
Bydliště: Praha

Příspěvekod AUTOPP v 11.10.2006, 12:26

Na kamionu nejezdím, ale tahám auta z celý evropy. Navigaci mám asi čtvrtou a vždy od garminu. Jsem spokojený, ale měl jsem půjčený tom tom a taky dobrý. Co máš za navigaci?
AUTOPP
 
Příspěvky: 1
Registrován: 8.7.2006, 11:06
Bydliště: Slaný

Příspěvekod condor v 11.10.2006, 20:56

Mel jsem v ruce NUVI 350 a musim rici, ze jsme byl dost zdeseny. Strasne neintuitivni ovladani. Grafika dost priserna a spatne rozeznatelna, shazejici ikona manevru pripadne "teplomer" k odbocce, shazejici zobrazeni jednosmerek a neprujezdnych cest, schazejici vyobrazeni mostu atd. Preklad menu priserny, pocesteni bez hacku a carek, kolikrat jenom cast slova atd.
YAKUMO Delta 300 GPS --->YAKUMO Delta X ---> MIO P550m ---> Mio Explora K70
TT 7 (do auta), SmartMaps (na kolo či pěšky), GCzII (Geocaching)
condor
 
Příspěvky: 104
Registrován: 22.10.2005, 9:48

Re: Kamioňácké POI. Jaký je zájem?

Příspěvekod busbusak v 3.1.2007, 12:45

suoraj píše:Nevím kolik je kamioňáků zde registrovaných... Asi víte o papírové mapě pro kamiony kde jsou podjezdy, autohofy atd. Pomalu (jsem línej) :D si ji předělávám do Tomtoma. Kolik je tady kolegů?


Vis o nejakych POI pro kamiony?
busbusak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 3.1.2007, 10:59

Příspěvekod fox.vwgolf v 24.2.2007, 10:07

Ahoj lidi taky bych potřeboval nějaké kamionácké poi.Jelikož nějaké mosty a tunely nejsou pro kamionáky dělané!!No a to jediné pantátu štve no jezdí kamionem,ale v tomdle to má chybu.Nevíte jestli neco existuje.Dik moc
fox.vwgolf
 
Příspěvky: 8
Registrován: 17.2.2007, 21:08

Příspěvekod FerdaXXL v 10.3.2007, 0:43

nasel jsem neco co by mozna mohlo zajimat ridice BIG automobilu ...

pro vice informaci klikni na obrazek :D

Obrázek

Obrázek
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
 
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 7:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod fox.vwgolf v 10.3.2007, 21:30

A da se to enajk stahnout co??
fox.vwgolf
 
Příspěvky: 8
Registrován: 17.2.2007, 21:08

Příspěvekod DONAR v 11.3.2007, 12:44

Taky jezdím, ale navigaci teprve kupuji. Zatím jsem jezdil podle ROUTE 66 - bez GPS. Ted jsem to viděl na vlastní oči a od té doby nosím brýle aby mi opět nevypadly z důlků. Čili jsem takové malé ucho. Jinak - přemýšlel jsem o TomTom, ale mám noťasa, tak dokupuji jen GPS modul (už je objednaný!). Už týden prolézám různé internetové stránky a zkoumám co by bylo dobré. Nakonec jsem dospěl k názoru, že když na to přední sklo ještě nalepím nějakou další věc, tak už nic neuvidím (krabice na dálnice CZ, A a D mne už i tak dost se...). Teď nějak tak sháním Navigátor 6-ku (pomoc-help-hilfe-atd.). Mám sice tu routku, ale tohle má i hlasovou navigaci. Žádné demo nebo zkušební verzi na pár dnů nenabízí. Až to rozchodím, tak tu budu zřejmě pečený, vařený.
DONAR
 
Příspěvky: 3
Registrován: 4.3.2007, 10:11
Bydliště: Pozlovice

Příspěvekod Jirásek v 11.3.2007, 14:48

To DONAR
Jestli tím NAVIGATOREM 6 myslíš TomTom verze 6 pro PDA, tak tě upozorňuji že je to pro PDA. Na notenbok budeš asi potřebovat ještě emulátor prostředí.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Příspěvekod DONAR v 11.3.2007, 20:13

Není to Pocket Navigator 6. Je to PC Navigator 6. Ten je pro PC -viz
http://www.mapfactor.cz/produkty/mapfac ... vigator-6/
DONAR
 
Příspěvky: 3
Registrován: 4.3.2007, 10:11
Bydliště: Pozlovice

Příspěvekod Jirásek v 11.3.2007, 21:06

Omlouvám se, o tomto produktu Mapfactor jsem nevěděl.
Pokrytí, alespoň podle výrobce, vypadá velmi zajímavě. Ono pokrytí do úrovně ulic však může být zavádějící, záleží u jak velkých měst to je. Tušíš jak je to s možností doplnění vlastních kategorií POI a hlavně aktualizací mapy?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

kamiňácké POI - Premid distribuční centra

Příspěvekod Jirásek v 15.3.2007, 15:34

Kolegové kamioňáci, nejsem driver kamiónu :) , nicméně profesně se mimo jiné starám o PREMID (mýtné) jednotky v podniku :cry: . Byl by z vaší strany zájem o POI kategorii distribučních center Premid? To znamená míst, kde si můžete vyzvednout předplacenou jednotku, předplatit mýtné, případně vyměnit jednotku která je vadná - hlásí chybu. Myslím tím při cestě, když zjistíte závadu.
Nerad bych se dělal s něčím o co nebude zájem. Byl bych potom velmi :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Mám souřadnice všech míst ve formátu xls, ale musel bych to zpracovat do funkční podoby pro PoiEdit.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Příspěvekod Henry v 15.3.2007, 17:03

Máš-li souřadnice v Excelu, tak je ulož jako CSV (musíš logicky nejprve upravit vhodně upravit strukturu) a to pak PoiEditem načteš. Nebo mi ho nebo sem uploadni - to není problém...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Jirásek v 15.3.2007, 17:24

Zdravím Henry :D
Není problém to převést přes asc nebo csv do *ov2 přes poiedit. Ale nechci dělat něco, o co nebude zájem a zbytečně obsazovat prostor na serveru. Pokud se domníváš, že by to stálo za zveřejnění, tak to klidně udělám, to je otázka chvilky. Akorát musím vyčistit zbytečný text v popisu. S úspěchem používám formu převodu do asc od Milana_Su :P :P . Ani o tom asi pořádně neví, že mu takto kradu nápady :P :P

EDIT 20:27 : Tož Henry, zmaknul jsem to, snad to má trochu logiku - takto to udává Pramid :? . Můžete to admini případně zveřejnit CZ-Premid_myto
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Příspěvekod DONAR v 16.3.2007, 22:53

Tak už jsem vlastníkem Navigátoru 6 (zatím bez GPS - je už prý ale na cestě!?). Zatím jsem to zkoušel v Německu jen tak "nasucho" a všechno co jsem potřeboval to našlo. Taky dík Jirátkovi za dotaz na aktualizace mapy. Už jim posílám e-mail. Zkoušel jsem tam doplnit POI, dle jejich návodu, ale nějak mi to nešlo. Tak jim tam připíšu, ať mi pošlou přesný návod. Ten co uvádí v příručce mi nešel (a nebo jsem úplně blbý). Kluci, jestli někdo víte jak na to, tak poraďte.
Jo a dík za za premid!
DONAR
 
Příspěvky: 3
Registrován: 4.3.2007, 10:11
Bydliště: Pozlovice

Další

Zpět na Zahraniční POI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron