Tak jsem upravil polohy u některých radarů (ta šedesátka, sedmdesátka a úsekáče) na evropské podle Mia a Garmina (TT nemám momentálně k dispozici) a posunul jsem je do pruhů podle navigace. Můžete to někdo otestovat. Problémem Mia je to, že radar, který je kousek vedle (v příkopě ) prostě ignoruje, ostatní navigace s tím problém nemají. Proto je nutné, abyste hlavně vy - uživatelé iGo a Mio pozice radarů zpřesňovali - dávali je do správných pruhů atd.
Ono třeba souřadnice radaru mohou být zde zadány úplně přesně (např. podle fotomap), ale pokud Teleatlas má cestu zaměřenou trochu mimo anebo iGo/Mio si cestu zjednoduší (do jednodušších polygonů), aby mapové poklady nezabíraly tolik místa, tak se prostě bod může zobrazit mimo cestu. Naštěstí iGo i TomTom používají stejné mapové podklady a Topo mapa anebo Autoatlas od Picodasu pravděpodobně ze stejných dat vychází, takže upřesnění radarů "na silnici" může teoreticky způsobit problém Navigonu a ostatním navigacím s mapovými podklady Navtequ.