iGo My Way 8 a POI

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

KML a vadne ikony u puvodnich POI + Out of Memory

Příspěvekod vladas v 21.5.2008, 11:53

Mel jsem prehrane ikony v data.zip nejakymi, ktere jsem uz nevim kde stahl (jen samostatne asi 3 *.BMP v COMMANS).
Vse fungovalo, ale vcera jsem si naimportoval vlastni *.kml z POI.CZ a pak kdyz jsem dal zobrazit turisticke atrakce (ty puvodni z iGO8), tak mi to tam porad cpe ikonku "busines" - odstranim nebo prepisu ji rucne i v tom "POI-VISIBILITES.TXT" (nevim jak se jmenuje presne v "SAVE" kdyz to nstacilo v menu iGO8 a za chvili je tam ta ikonka nacpana zas, i kdyz jine POI mam vypnute ;-(.
Setkal se s tim uz prosim nekdo ?

Take mi celou dobu bezela simulace trasy 338km az do konce i se 4-mi mapami na karte, 3D plne detaily, stavby,a asi 4 kategorie zobrazenych POI a vcera najednou porad "Out of memory" uz nekde kolem 30. km, i kdyz jsem pred tim take spoustel jen s asi 24MB volnymi (Yakumo DeltaX).
Muze to prosim nejak souviset s temi importovanymi POI, i kdyz jsem je zase radeji odstranil, zakazal zobrazovani vsech, jen jedna mapa (ve 3D a to bych chtel zachovat) na karte, odstranene phoneme, building atd. ?
vladas
 
Příspěvky: 22
Registrován: 31.1.2006, 13:57

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod Docent v 21.5.2008, 21:49

Henry, tak s tou úpravou KML souboru máme na nejmenovaném warez fóru obrovský úspěch, předpokládám, že poi.cz byl celý večer nedostupný kvůli tomu, že všichni sosali jak zběsilí :jupi: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod Gumídek v 22.5.2008, 7:39

Tak proto jsem se včera večer nebyl schopen dostat na POI ? Jak mám pomalou lajnu,tak mi to pořád psalo,že internet není schopen požadovanou stránku zobrazit. A snažilo se to načítat strašlivě pomalu....Tak jsem se na to po asi deseti pokusech vykašlal...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod josfiala v 22.5.2008, 17:29

Můžete sem prosím někdo upnout funkční obsah složky SPEEDCAM s českými radary.
Pročítám zde celé vlákno,zkouším,zkouším a nedaří se.
Moc,moc děkuji.
josfiala
 
Příspěvky: 33
Registrován: 24.6.2007, 17:40

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod godz v 23.5.2008, 7:10

tonislav píše:Pomalu ale jistě se ze mě stává bývalý TomTom-ák(na PDA od minulého roku žádná změna)... Pomalu se prokousávám ovladáním nového IGA,ale co mě nikde nejde najít je "zvukové upozornění na poi" ... i návod mlčí ... u toma jsem si třeba zadal u poi parking- 9999 metrů a já věděl,že moje žena a dvě učůrané slečny se dočkají do 10-ti minut svého vysněného wc...
Díky za odpovědi



igo to umí jen s radary. hlasové upozornění na poi má zatím pouze polská automapa
Uživatelský avatar
godz
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22.5.2008, 7:07

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod godz v 23.5.2008, 8:11

sning píše:Ahoj , neděláš blbě nic. Ty .klm (neboli jednotlivé skupiny POI)soubory se ti nezobrazí ve "vlastních POI" , ale zobrazují se jako další položky mezi běžnými POI. Stačí si to projít šipkami v pravém dolním rohu obrazovky a najít. Poté dáš EDIT a zaškrtneš jak se mají zobrazovat a dole uprostřed je ikona kterou IGO přiřadilo a pokud se ti nelíbí , tak na ni tapnout a zobrazí se ti nabídka ikon.



já jsem si nahrál klm soubory z těchto stránek do adresáře userdata..... při startu se mi načetly, ale jen kategorie - třeba jeskyně - kml , ale jsou prázdné.... neporadil by mi někdo, co mám dělat?
Naposledy upravil godz dne 23.5.2008, 12:41, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
godz
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22.5.2008, 7:07

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod godz v 23.5.2008, 8:16

josfiala píše:Můžete sem prosím někdo upnout funkční obsah složky SPEEDCAM s českými radary.
Pročítám zde celé vlákno,zkouším,zkouším a nedaří se.
Moc,moc děkuji.



včera jsem si z této stránky stáhl formát pro igo v txt. nahrál ho do adresáře speedcam. všechno, co tam bylo, tak jsem smazal (teda spíš zálohoval) a přejmenoval ten soubor na speedcam.txt. igo si ho pak načetlo a vytvořilo další dva soubory a na mapě normálně naskočily ikonky s kamerama....
ale je to asi poprvé, co se mi to podařilo napoprvé :grin:
Uživatelský avatar
godz
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22.5.2008, 7:07

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod josfiala v 23.5.2008, 12:45

godz píše:
josfiala píše:Můžete sem prosím někdo upnout funkční obsah složky SPEEDCAM s českými radary.
Pročítám zde celé vlákno,zkouším,zkouším a nedaří se.
Moc,moc děkuji.



včera jsem si z této stránky stáhl formát pro igo v txt. nahrál ho do adresáře speedcam. všechno, co tam bylo, tak jsem smazal (teda spíš zálohoval) a přejmenoval ten soubor na speedcam.txt. igo si ho pak načetlo a vytvořilo další dva soubory a na mapě normálně naskočily ikonky s kamerama....
ale je to asi poprvé, co se mi to podařilo napoprvé :grin:



Tak jsem to udělal,vytvořil se mi zatím jen jeden nový soubor.Vyzkouším to za jízdy a poreferuji.
jinak dík za jasný návod,
josfiala
 
Příspěvky: 33
Registrován: 24.6.2007, 17:40

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod godz v 23.5.2008, 12:57

no jestli nemá 0bytů, tak by to mělo být v pohodě. já, když se kouknu na mapu, tak hned kousek ode mě na chlumecký směrem do centra mám jeden a další 3 směrem do hloubětína na křižovatku s průmyslovou
město praha
Uživatelský avatar
godz
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22.5.2008, 7:07

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod josfiala v 23.5.2008, 14:29

Hm,tak já je tam nemám.Zkoušel jsem i za jízdy a nic se mi nezobrazuje.
Můžeš sem prosím poslat ty tři soubory,které máš vyzkoušené.
Děkuji.
Naposledy upravil josfiala dne 23.5.2008, 20:31, celkově upraveno 2
josfiala
 
Příspěvky: 33
Registrován: 24.6.2007, 17:40

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod Jirásek v 23.5.2008, 19:16

josfiala: Necituj, prosím, bezprostředně předcházející příspěvek, ke kterému se vyjadřuješ. Je to zbytečné a zabírá to fórum.

Děkuji
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod godz v 24.5.2008, 16:17

to josfiala: když mi na sz napíšeš tvůj email, tak ti to pošlu. jinak se ještě mrkni do nastavení/varovaní/ - jestli máš zaškrtnutý upozornění na kamery a v speed camera settings (tak to mám nazvaný já - neúplnej překlad) máš vizuální varování on a zvukové varování alespoň jednoduché...
Uživatelský avatar
godz
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22.5.2008, 7:07

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod godz v 24.5.2008, 17:31

pánové, mám problém. nechám si zobrazit svoje poi. třeba úsekové radary - přidělím jim ikonku - například kamery - ale když pak jedu, tak vidím jen obrázek ikony, která je vy výběru jako poslední - u originálu tři kolečka. a tak je to i u originálních poi. myslel jsem, že osmička umí zobrazit i mnou zvolené ikony?????
Uživatelský avatar
godz
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22.5.2008, 7:07

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod Docent v 24.5.2008, 20:43

Umí nějak částečně, ale umí zobrazovat jiné ikony, koukni na www.ce4you.cz, je tam tunění iGO 8 věnován extra thread. Po zjištění, že pro smysluplnou funkčnost iGO 8 musím PDAčko před spuštěním navigace nastartovat v nouzovém režimu, jsem se o tento soft přestal zajímat... Snad až budu mít něco s 128 MB RAM, ale to už bude na světě nejspíš iGO 9, které bude vyžadovat 256 MB RAM :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: iGo My Way 8 a POI

Příspěvekod godz v 25.5.2008, 10:19

mě to s 64megama, resp. 28megama volný ramky běží úplně v pohodě. i s 3d terénem a budovami, ale ty mám vyplé, protože kromě prahy v cz jinde snad nejsou. sice mám nízké detaily, ale zkoušel jsem to na max a žádnej extra rozdíl jsem nezaznamenal.

jinak jsem projel to fórum na ce4you a nějak jsem to tam neobjevil, aby se mi ty ikonky objevovaly tak, jak si je nastavím. proč se teda tůněj, když se pak na ně můžu jen dívat v seznamu..?
Uživatelský avatar
godz
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22.5.2008, 7:07

PředchozíDalší

Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků