Zlucenie viac .txt suborov s radarmi /iGo8

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Zlucenie viac .txt suborov s radarmi /iGo8

Příspěvekod mioa701 v 9.7.2008, 11:20

Dobry den.
Som tu novy a nenasiel som nikde vyhovujucu odpoved. Zaroven sa ospravedlnujem, ak to tu uz bolo spominane.
Vedel by mi niekto povedat, ci si iGo8 dokaze zlucit viacere subory txt s radarmi do jedneho (prip dvoch) optimalizovanych suborov (myslim tym subor speedcam.spdb a SpeedcamUpdates.spud). Ide mi o pripad, ked si do iGo8 chcem nahrat txt subory viacerych statov, napr. stiahnem si subor speedcameras.txt pre SVK a CZ, dalsi s rovnakym menom pre Chorvatsko, ktory nasledne premenujem napr. na Speedcameras2.txt, a tak dalej s dalsimi statmi..
Co sa stane, ked tieto subory nakopirujem, kam patria (teda \Storage Card\iGO8\content\speedcam)? Dokaze z nich iGo8 po spusteni vytvorit subory .spdb a .spud, s tym, ze v nich budu obsiahnute data zo vsetkych .txt suborov?
Moje doterajsie riesenie bolo kopirovat data z tychto .txt suborov do excelu, kde som z nich pomocou filtra vybral len jedinecne udaje a tie ulozil ako novy subor speedcameras.txt, ktory teda obsahoval vsetky spojene udaje zo vsetkych suborov. Trochu zdlhave a neefektivne. Ak niekto vie o lepsom sposobe, nech mi prosim da vediet.
Dakujem
mioa701
 
Příspěvky: 2
Registrován: 2.7.2008, 0:03

Re: Zlucenie viac .txt suborov s radarmi /iGo8

Příspěvekod starec007 v 10.7.2008, 15:15

No ja som si otvoril txt subor čo mam na karte a tam som doplnil z txt, napríklad Chrvátska, čísla súradníc a takýto doplnený súbor som hodil späť na kartu a pri rozbehu iGA mi to trvalo dlhšie tak predpokladám, že sa tam načítalo všetko. Len vzniká malý problémik a to ten, že niektoré súradnice tam môžu byť dva krát keďže ako prvý som mal v iGO súbor so všetkými radarmi Európy. Iné riešenie ma nenapadlo.
starec007
 
Příspěvky: 2
Registrován: 2.7.2008, 20:51

Re: Zlucenie viac .txt suborov s radarmi /iGo8

Příspěvekod mioa701 v 16.7.2008, 8:14

Podobne riesenie som vlastne popisal vyssie, tie som udaje kopiroval do jedneho suboru s tym,ze som sa snazil zamedzit vzniku dvojitych zaznamov suradnic (tiez som mal subor s eu radarmi ako prvy). Riesil som to teda pomocou Excelu,ktory dokaze vyfiltrovat dvojite zaznamy, ale tento sposob je dost zdlhavy najma pri vacsom objeme dat a obcas sa mi stalo ze vyhodil aj jedinecne zaznamy a tak som prichadzal o niektore radary.
Zatial dakujem za odpoved,ak by niekoho napadlo este nejake riesenie, nech da prosim vediet.
mioa701
 
Příspěvky: 2
Registrován: 2.7.2008, 0:03


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron