Mno
Trochu jsem si ted hral a nahral jsem si treba cz-wifi.
Mno a puvodni soubor zacina takto:
- Kód: Select All
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"><Document>
<Folder><Placemark><name> WIFI FREE Beroun</name><description>Hotel Verona Mea; Česká 176</description><phoneNumber>+420724111276</phoneNumber><Point><coordinates>14.073364,49.964976,0</coordinates></Point></Placemark>
<Placemark><name> WIFI FREE Skalka</name><description>Hotel Stein; Újezd 19</description><phoneNumber>+420354423301</phoneNumber><Point><coordinates>12.335223,50.086451,0</coordinates></Point></Placemark>
Nebudeme se bavit o tom, ze kdyz mrknu na poi, je tam nula polozek, na to jsem zvyklej pekelne dlouho, ale kdyz dame vyhledat poi od urciteho bodu, naskacou nam. Mno a ted k veci.
POI se zobrazi tak, ze se soubory nahazou pod adresare s POI body, v tomto pripade se jednoduse nezapisi do vlastni slozky, ale do
korenove struktury za adresare s POI, coz pri importu vice bodu muze byt hnusarna
Kdyz upravim soubor takto:
- Kód: Select All
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"><Document>
<Folder><name>WIFI FREE</name><Placemark><name> WIFI FREE Beroun</name><description>Hotel Verona Mea; Česká 176</description><phoneNumber>+420724111276</phoneNumber><Point><coordinates>14.073364,49.964976,0</coordinates></Point></Placemark>
<Placemark><name> WIFI FREE Skalka</name><description>Hotel Stein; Újezd 19</description><phoneNumber>+420354423301</phoneNumber><Point><coordinates>12.335223,50.086451,0</coordinates></Point></Placemark>
Za <folder> jsem dal <name>WIFI FREE</name>
Tak docilim toho, ze se vytvori sice slozka podle nazvu souboru, ale dovnitr se vytvori i slozka s nazvem, ktery jsem tam doplnil (WIFI FREE), sice to resi zalezitost s rozsypanymi body, ale zase mame slozku ve slozce, mno, uz to neni zase ono.
ALEKdyz upravim soubor takto:
- Kód: Select All
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"><Document>
<Placemark><name>WIFI FREE Beroun</name><description>Hotel Verona Mea; Česká 176</description><phoneNumber>+420724111276</phoneNumber><Point><coordinates>14.073364,49.964976,0</coordinates></Point></Placemark>
<Placemark><name>WIFI FREE Skalka</name><description>Hotel Stein; Újezd 19</description><phoneNumber>+420354423301</phoneNumber><Point><coordinates>12.335223,50.086451,0</coordinates></Point></Placemark>
Tak je vse v poradku, vytvori se mi slozka nosici nazev stejny, jak je pojmenovan soubor a v ni primo naskladane body.
Jo, kdo to hur pochopil, abych to zvatlani zkratil, proste jsem smazal <Folder>
Tak a ja jdu upravovat zbytek
Mimochodem mam iGO 8.3.2.83157
No a kdo si to chcete jeste prerozdelit, zkusil jsem to nejak seradit, pospojovat a u tech skupin, co jsem chtel mit rozdelene do slozek jsem dal pred prvni placemark ve skupine <Folder><name>
nazev</name> z toho nazev je pojmenovani, jake chcete, ale dojde k chybce, ze se slozky budou vsunovat do sebe, pak se na to mozna podivam, ted uz se mi chce spat, tak doufam, ze jsem nekomu pomohl
a nehral si zbytecne, nedival jsem se, jestli to tu nekdo resil.
Edit: Uz vim, staci aby kazda skupina zacinala <Folder> a koncila </Folder>. To uz tu ale asi polemizuju zbytecne, to musite vedet
Sakra, aha, ted kdyz jsem si hral s dalsimi, tak se mi wifi vysypalo ven, zitra se na to mrknu, je to funkcni jen napoprve, po znovuspusteni programu je to zase venku. Natrvalo je to jen, pokud mate podslozky...
Zvlastni je, ze kdyz tam nahraju kml bez folder na zacatku i na konci a spustim navigaci, nahraju si vytvorene soubory na disk, vypnu navigaci, ted se stane to, co se nema stat... a kdyz do ni nahraju zase ty vytvorene soubory, co si udelala poprve, jde to normalne.