iGo8-zmena barvy nalezene trasy + zmena zvuku radaru

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

iGo8-zmena barvy nalezene trasy + zmena zvuku radaru

Příspěvekod Mr.Voza v 23.1.2009, 15:40

Ahoj vsem,

Mam navigaci Evolve CoolTraxx3D 2GB se softem iGo8 verze 8.0.0.51053. Kdyz jedu v dennim rezimu, tak nalezena trasa je mezi mestama hrozne spatne videt, protoze je zelena a okoli taky :nastvany: Neda se nejak barva trasy zmenit? V nastaveni programu jsem to nikde nenasel. Tak treba upravou nejakeho souboru v navigaci? Nemate s tim nekdo zkusenosti? Videl jsem ve verzi 8.3.neco, ze ta tasa byla oraznzova, takze byla krtasne videt, proti ty my zeleny :zamysl:

Taky se chci zeptat, jestli se da nejak zmenit zvuk pri prekroceni rychlosti u radaru. To defaultni "kvakani" me zacina lizt na nervy, kdyz prekrocim rychlost treba jen o 1km/h :pistol: Dal bych si tam nejakej decentnejsi zvuk.

Predem diky za rady a odpovedi.
Mr.Voza
Mr.Voza
 
Příspěvky: 16
Registrován: 2.10.2008, 12:23

Re: iGo8-zmena barvy nalezene trasy + zmena zvuku radaru

Příspěvekod Mudrunka v 24.1.2009, 10:05

s barvou trasy neporadím, stávající mě nějak nevadí a tedy jsem si s tím nehrál. S radary, resp. upozorněním ano.
Soubory se zvukem jsou v souboru Data.zip ve složce audio. Tam si můžeš najít zvuk, který se ti nelíbí a pod stejným názvem nahrát, co chceš.
Nezapomeň ale na zálohu, ať se pak náhodou nedíváš smutně….. :blazen:
HW: Samsung Omnia i900
SW: Route66; iGO 8; TT 7.450 a na staré mašině NAVIGON 6.2 + POI Warner3; AutoMapa; ViaGPS 1.5; Dynavix 7 v.2.3 ČR
Uživatelský avatar
Mudrunka
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18.3.2007, 22:21

Re: iGo8-zmena barvy nalezene trasy + zmena zvuku radaru

Příspěvekod edorum v 4.4.2009, 1:48

Přenout na noční režim??
edorum
 
Příspěvky: 1
Registrován: 4.4.2009, 1:46


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron