Navigace 4,3'' MP3, video, foto, FM transmiter

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Navigace 4,3'' MP3, video, foto, FM transmiter

Příspěvekod buldozer3 v 21.2.2009, 18:51

Zdravím vás,a promiňte jestli píši můj dotaz kde nemám. Preferoval jsem vždy GPS Garmin. Ale dostal jsem tuto GPS :

Kód: Select All
GPS navigace s 4,3'' dotykovým displejem. Nainstalován navigační software iGO 8 s nejnovějšími mapami Evropy vč. podrobné mapy ČR. Hlasová navigace včetně češtiny. Dále můžete přehrávat MP3, a videosoubory, prohlížet fotografie a texty. Navigace má i FM transmiter - nastavíte libovolnou frekvenci, kterou pak naladíte na autorádiu a zvuk z navigace, MP3, nebo videa uslyšíte z reproduktorů.Navigace má vstup pro přijímač RDS - TMC, vestavěný reproduktor, výstup na sluchátka, USB konektor a slot na SD karty


Navigační softvare je na paměťové kartě. Když ji vyndám a zapnu GPS tak se mi ukaže jenom přehravač MP3 video ,atd.Tak by mne zajímalo jestli do té GPS jde strčit pam.karta s navigačním programem TomTom.A jestli to bude fungovat.Toť asi vše.Díky za radu.
buldozer3
 
Příspěvky: 9
Registrován: 8.9.2007, 11:09

Re: Navigace 4,3'' MP3, video, foto, FM transmiter

Příspěvekod freewall v 21.2.2009, 20:40

Asi není nic snažšího než to vyzkoušet :). Ale na tohle asi nečekáš, viď? No nevím, zda ti tu někdo fundovaně odpoví, protože hlavně jsem vůbec nepoznal jaký typ navigace máš. Obecně si dovolím říci, že mapy TT budou fachčit, kde je soft TT, stejně karty s mapou TT nebude fungovat např. v Garminu. Ale asi bych to opravdu zkusil (pokud tu možnost teda máš)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Navigace 4,3'' MP3, video, foto, FM transmiter

Příspěvekod buldozer3 v 21.2.2009, 22:25

Díky za odpověď, ale já sám nevím jakou tu GPS mám. Na zadni straně je štítek a název: GPS Portable Navigaion device LCD 4,3 Touch Screen. Vice jsem nezjistil. Vim že je z Aukra. posilam link, jebtam i foto.Snad to machři poznají.

Kód: Select All
http://www.aukro.cz/item543815481_navigace_4_3_mp3_video_foto_fm_transmiter.html
buldozer3
 
Příspěvky: 9
Registrován: 8.9.2007, 11:09

Re: Navigace 4,3'' MP3, video, foto, FM transmiter

Příspěvekod Scorpio_cz v 22.2.2009, 12:45

Mě to přijde jako EC-436 od EC Ride - ale stránky jim bohužel nefungijí :cry:
Kód: Select All
http://www.ec-nav.com/
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Navigace 4,3'' MP3, video, foto, FM transmiter

Příspěvekod buldozer3 v 22.2.2009, 16:19

Zdravím. Ano, asi máš pravdu.Na krabici to je napsané. Tak aspoň jsem se něco dozvěděl.Díky.
buldozer3
 
Příspěvky: 9
Registrován: 8.9.2007, 11:09


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron