Náhrada ztraceného CD

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Náhrada ztraceného CD

Příspěvekod kubajz v 25.5.2009, 22:06

Dobrý den všem zúčastněným,

obracím se na vás s prosbou o pomoc. Kamarád mi na nějaký čas zapůjčil svoji navigaci (nahrazen chybně použitý termín GPS) Evolve CoolTraxx3D abych měl možnost si zařízení vyzkoušet a rozhodnout o jeho koupi. Za tu dobu, co jsem ji měl v opatrovnictví, jsem se však stěhoval do nového bytu a při této příležitosti se mi podařilo ztratit CD, které bylo přiložené k navigaci a které mi také zapůjčil. Chci se vás tedy zeptat, jestli je nějaká šance dokoupit toto CD i bez navigace, případně zda byste někdo nebyl té ochoty a CD, jež jste dostali ke své Evolve CoolTraxx3D, mi nevypálil. Nadšený z toho nejspíš nebude, ale asi lepší než přijít s prázdnou. Pokud byste byl někdo ochoten mi v této nepříjemné situaci pomoci, odpovězte mi prosím zde, případně na e-mail: jakub.mailbox@google.com

S pozdravem Jakub
Naposledy upravil kubajz dne 26.5.2009, 13:38, celkově upraveno 1
kubajz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25.5.2009, 21:54

Re: Náhrada ztraceného CD

Příspěvekod Docent v 26.5.2009, 7:41

Jestli tím myslíš ten křáp, co mám v podpisu (chybí tam to 3D), tak se pokusím to CD najít. Hodlám to reklamovat, tak ho stejně najít musím, ale dřív jak příští týden to zřejmě nebude.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Náhrada ztraceného CD

Příspěvekod kubajz v 26.5.2009, 11:13

Díky za odpověď, typ navigace (nahrazen chybně použitý termín GPS) však bohužel neodpovídá té, kterou jsem měl půjčenou http://www.megaobchod.cz/mp3-prehravace/evolve-cooltraxx3d.html?refId=25250.
Naposledy upravil kubajz dne 26.5.2009, 13:39, celkově upraveno 1
kubajz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25.5.2009, 21:54

Re: Náhrada ztraceného CD

Příspěvekod Docent v 26.5.2009, 11:28

Jo tak to jooo. To ovšem není GPSka, ale navigace :usmev: . Takže s tím ti bohužel nepomůžu.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron