import POI do iGo Amigo

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod The Ice v 17.9.2009, 20:44

já prostě nechápu jak to tak mam dostat. udělal jsem si kategorii, udělal jsem tam asi 4 body. No. Stáhnul jsem jí. Stáhnul se mi nějakej soubor v CSV a absolutně nechápu kam s ním, nebo co sním.
The Ice
 
Příspěvky: 14
Registrován: 16.9.2009, 12:37

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod freewall v 17.9.2009, 20:49

Kdo má Igo Amigo, věnujte se prosím tady kolegovi "z ledu" - už jsem trošku pokročili, ale Igo nemám, takže dál už moc neporadím.
Ice prosím tě máš k tomu nějaký manuál? Máš k té své navigaci nějaké instalační CD? Možná začni študovat tady:http://forum.entershop.cz/viewforum.php?f=5&sid=8bbec923a1a64ec09176fd24190fac8c
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod The Ice v 17.9.2009, 20:51

Hele. Manuál :D no je to kvalitní materiál s adresou dodání honkong :D a cd tam fakt nebylo :D
The Ice
 
Příspěvky: 14
Registrován: 16.9.2009, 12:37

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod Jirásek v 17.9.2009, 21:10

Nevím jestli je to přesně ono http://rapidshare.com/files/113285916/i ... ual_CZ.pdf . Ale určitě to alespoň trochu může pomoci.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod Docent v 18.9.2009, 0:23

Pánové, já bych ty porady ukončil. Mám na tyhle experty čuch na 100 honů. iGO Amigo není z těch programů, které by se u nás nějak zvlášť kupovaly. Takže nechť si panáček hledá rady tam, kde nakoupil ::prav:: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod The Ice v 18.9.2009, 1:13

To si děláš srandu? Kdyby jsi nebyl .... tak si tady přečteš to forum od začátku a víš, že jsem ho nekupoval tady, ale na "aukci". tak nedělej chytrýho. Chtěl jsem vás tady poprosit o radu. Kdybych chtěl poslouchat demen..... kecy, tak si du pokecat s bratrem. Brain ON PLS
The Ice
 
Příspěvky: 14
Registrován: 16.9.2009, 12:37

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod Jirásek v 18.9.2009, 7:25

Radit se snažíme.
Ale sami (mluvím především za sebe) Igo Amigo pořádně neznáme, respektive skoro vůbec. A navíc, promiň, některé tvoje příspěvky jsou zmatečné.
1. Již jsi do toho nátáhl nějakou (jakoukoliv) kategorii BZ (třeba z POI.CZ) ??? Jednou to vypadá že ano, podruhé že ne, tak jak to je? To je první a základní bod.
2. Manuál, co jsem ti dal odkaz - je to podobný SW, dá se z toho něco použít??
3. Problém máš s obecným importem (natažením) BZ do navigace, nebo s tvorbou soukromé kategorie na POI.CZ ?
4. Pro tvorbu vlastní kategorie můžeš také použít volně dostupný program PoiEdit, již jsem o tom psal.
5. Pokud máš problém s ovládáním a podobně, podívej se také po jiných fórech, specializovaných na iGo. Viz například výše odkazy.
Chápu, že začátky jsou těžké, také jsem si tím krušným obdobím prošel. Mám pro to pochopení. Ale dotazy MUSÍ být, pokud možno, jasně formulované, jinak tápeme všichni vo co go. Už jsou popsané dvě stránky fóra a výsledek NULA.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod Docent v 18.9.2009, 7:44

The Ice píše:Kdybych chtěl poslouchat demen..... kecy,

Řekl bych, že demen... otázky tady pokládáš akorát ty. O nákupu Amiga v aukci vykládej svému bratrovi. Lidi se ti tady snaží poradit, ale ty si meleš pořád svou o nějakým programu. Takže znovu a česky: Ne, žádný takový program neexistuje. Pokud po něm tak toužíš a seš nepochybně chytrej, tak si ho naprogramuj. HOWGH.
Naposledy upravil Docent dne 18.9.2009, 8:06, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod freewall v 18.9.2009, 7:51

TO Ice: Asi v první řadě bys měl zodpovědět Jiráskovi otázky a pak také napsat, jestli máš nějaký kabel pro spojení s PC, polkud ano, co to dělá, když se spojíš s PC, zda jsi nastudoval maual od Jiráska, odkazy, které jsme ti psali - pochop, že musíš pro to udělat něco víc, než jen říkat, že jsi dement a čekat, co kdo naštuduje a vyhledá za tebe a pro tebe
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod freewall v 18.9.2009, 8:29

Tady: http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=8&t=29&sid=73155331649b6fe43ff56e7c221ac902 je speciální vlákno jak přidávat POI do navigace se softwarem IGO, tak nejdříve to proštuduj, eventálně se obrať s dotazem na ně, protože jak vidno, tam spolu komunikují ti, kteří tenhle program mají a a řeší to, co chceš vědět
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod The Ice v 18.9.2009, 12:40

Já jsem samozřejmě rád a vděčnej že mi pomáháte. Nebejt tady toho forka, tak si to budu psát na papír :) Tak mě prostě naštve když mě tady někdo obviňuje z toho, že mam navigaci někde staženou z netu. Ale Z5 k tématu.

1. Kategorii jsem do toho zatím žádnou nenatáhnul. Vytvořil jsem si svojí. Snad i správně když se mi ty body zobrazujou na tý mapě když se dá "Mapa". (číslo mojí kategorie je 2050, pokud to nějak pomůže). Mam tam 4 body, pro test. Ale když jsem to chtěl stáhnout, tak se mi to stáhne jako cz-mojebody.csv no a tam jsem se zasek, jelikož nevim jak dál

2. Manuál super. spousta věcí tam sedí, jen u mojí verze co jsem tam měl 8.4. jsem neměl možnost přidat vlastní POI když jsem si místo našel na mapě. Takže vlastně moc nepomoh.

3. ad. č1

4. jo jo jo. Ten jsem měl, ale nebyl vůbec pro miji kategorii navigace a nepochopil jsem jak se to tam v tom dělá :(

tak doufam že popis problému takhle stačí :)
The Ice
 
Příspěvky: 14
Registrován: 16.9.2009, 12:37

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod Scorpio_cz v 18.9.2009, 13:16

Možná, ale opravdu jen možná by mohl chodit postup pro iGO8.
Kategorii zkus stáhnout ve formátu Google Earth (.kml) (s .csv jsem taky nějak neuspěl :cry:)
Na navigaci ji šoupni do adresáře (pod navi sw)\content\userdata\poi\
Pokud v tom adresáři už něco je, tak to dočasně "odstěhuj" jinam.
Pak zapni navi SW, a koukni se, zda svou POI kategorii vidíš (bude se asi jevit jako prázdná - to neřeš).
Pokud ji uvidíš, přiřaď ji nějakou ikonku a viditelnost - a měla by se zjevit na mapě.
Toď k postupu v iGO8 ... jestli to má Amigo úplně jinak, tak sorry, Amigo nevedu :shock3:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod The Ice v 18.9.2009, 13:22

no a jak se to v tom .kml stahuje. já tam vidím jen možnost .csv
The Ice
 
Příspěvky: 14
Registrován: 16.9.2009, 12:37

Re: Program na tvorbu POI - Igo Amigo

Příspěvekod Jirásek v 18.9.2009, 13:28

Uživatelský panel - nastavení onlinepoi - zakliknout formát *.kml viewtopic.php?f=28&t=1602
Potom se při otevření kategorie (modrá ikona složky) objeví nahoře disketka s G, pomocí té můžeš stáhnout kml formát.

Celé vlákno jsem přejmenoval, aby více vystihovalo problém.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: import POI do iGo Amigo

Příspěvekod Docent v 18.9.2009, 13:50

Možná by taky nebylo od věci, kdybys sem napsal značku té své navigace...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

PředchozíDalší

Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků