Balík všech POI

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Balík všech POI

Příspěvekod Eliwood v 12.9.2012, 14:34

Zdravím.

Na úvod se omlouvám za založení nového tématu, nenašel jsem žádné, do kterého by se hodilo můj příspěvek upíchnout.
V minulosti jsem používal navigaci Sygic (jak na Symbianu, tak na Androidu), ke které jsem si dělal soubor všech POI stáhnutých z tohoto serveru (aneb člověk nikdy neví, kdy bude bez internetu a bude něco nutně potřebovat najít). Nedávno jsem ale přešel na navigaci iGO Primo na Androidu, přičemž jsem si opět stáhl všechny soubory a ikony a udělal jeden velký balík. Pro případ, že by se někomu hodil, dávám ho zde volně ke stažení.

Balík obsahuje 490 druhů poi (vynechal jsem jen některé zahraniční a tuším dvě kategorie mi nešly ani opakovaně stáhnout) + ikony. Pokoušel jsem se zprovoznit i zobrazování ikon přímo na mapě, a i když jsem přesvědčen o tom, že jsem udělal vše správně, nevím proč ikony na mapě vidět nejsou (ale např. při vyhledávání bodu zájmu ano).

A bez mučení se přiznám, že nemám ani sebemenší tušení, jestli bude tento balík fungovat i na jiných verzích iGO. =)

http://uloz.to/xfgnfnu/igo-poi-11-9-2012-rar

Pravděpodobně si budu balík průběžně aktualizovat, pokud by měl někdo zájem stačí dát vědět (i když tady moc často nebývám).
Eliwood
 
Příspěvky: 4
Registrován: 26.1.2010, 17:30

Re: Balík všech POI

Příspěvekod djqixo v 21.9.2012, 15:25

Skvely napad.
Chcel by som podakovat.
Mozete aktualizovat?
Su tam aj POI Slovenska?
Dakujem.
djqixo
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21.9.2012, 15:23

Re: Balík všech POI

Příspěvekod soha v 27.9.2013, 9:40

Ahoj,já mám IGO8 8.3.4.Stáhl jsem si tady POI CZ Lpg.Vložil jsem to do - Karta/IGO8/content/poi.V navigaci to vidím,ale když na to najedu,tak to píše 0 položek a na mapě taky nic.Můžete mě prosím Vás někdo poradit co stím.
soha
soha
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27.9.2013, 9:32


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron