Navigacia ako budiky na motorku, prosim o radu.

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Navigacia ako budiky na motorku, prosim o radu.

Příspěvekod baro v 9.12.2012, 22:02

Nazdar, mam navigaciu mio c710 s igo primo, pripadne mam aj igo 8. Chcel by som vediet ci by sa tato navigacia nedala pouzit ako pristrojova doska tj. mam streeta bez budikov a viem ze navigacia ukazuje rychlost, vysku, pocet ostavajucich km do ciela... , ale ja by som chcel vediet ci nahodou nie je nejaky softver ze by sa mi vlastne ukazal na celom displeji rychlomer a merac prejdenej vzdialenosti bez nutnosti zadavat ciel. Dakujem za odpovede. Dufam ze som to napisal tak ze sa to da pochopit :usmev:
baro
 
Příspěvky: 1
Registrován: 9.12.2012, 21:54

Re: Navigacia ako budiky na motorku, prosim o radu.

Příspěvekod Scorpio_cz v 9.12.2012, 22:52

Ahoj,

pro navigaci IGO bývaly k dispozici SKINY, které upravovaly a rozšiřovaly možnosti IGO a zobrazení na obrazovce.

Domnívám se, že jsem někde viděl skin který uměl zobrazit digitální rychloměr přes celou obrazovku, ale nevím zda potřeboval trasu.

Dále někde v IGO - myslím že to byl skin DiMkA, bylo možnost zapnout "denní počítadlo" - tam se pak načítaly denní nájezdy.
Nebylo to moc přesné - ono přece jen i GPS přijímač občas solidně "uskočí", ale IGO má myslím záznam trasy do souboru, takže by se to dalo dodatečně opravit.

Snad jsem alespoň částečně odpověděl na otázku.
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron