Klasická verze
Vše o navigacích značky iGO a Mio
Post a reply

V názvu kategorie může mít stát jedno až tři písmena

31.7.2015, 0:25

Ahoj,

byla provedena změna v pravidlech při zadávání nové kategorie, kdy již není povinná dvojpísmenná zkratka státu, ale nyní je možné aby stát měl 1-3 písmena.
Po těch letech je možné, že někde ve skriptech zůstala vazba na povinné dvě písmena, takže pokud narazíte na problém, napište mi SZ.

Děkuji za pochopení.

Re: V názvu kategorie může mít stát jedno až tři písmena

31.7.2015, 12:35

Jelikož začali přibývat i body mimo naší republiku CZ, bylo nutné vyřešit názvy států v políčku stát. Ode dneška 31.7.2015 již pojmenováváme státy dle mezinárodních poznávacích značek MPZ.
Prosíme o dodržování tohoto pravidla. U soukromých kategorií je nutné si do pole stát dát nějaké označení a kategorii pojmenovat. Nelze napsat cosi jen do pole stát a pak už nic, proto jsem musel pojmenovat některé soukromé kategorie XX, XXX atd...
Takže si je klidně přejmenujte dle svého, ale něco tam být fakt musím, pole nemůže být prázdné. A v poli stát prosím používejte velká písmena i u soukromých kategorií, a nepoužívejte tam prosím znaky(vykřičníky, hvězdičky atd)
V případě, že se vám nedaří kategorii pojmenovat, už někdo název použil, a proto je blokován, takže je potřeba vymyslet název jiný, třeba jen lehce pozměněný...
Děkujeme za pochopení a spolupráci...
Post a reply