Nelze mi stáhnout poi body

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Nelze mi stáhnout poi body

Příspěvekod Helloween_2002 v 31.10.2007, 6:11

Nemůžu stáhnout body a vždy se mi objeví tato hláška:
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 10: fopen(poi/download/3824/CZ-Radary_mobilni.ov2) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 12: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 13: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 15: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 16: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 17: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 18: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 20: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
Prosím je problém na mé straně nebo u Vás?


Díky za odpověď
Uživatelský avatar
Helloween_2002
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30.6.2007, 23:22
Bydliště: Skorkov okr. Mladá Boleslav

Re: Nelze mi stáhnout poi body

Příspěvekod Jirásek v 31.10.2007, 8:01

To si snad děláš srandu. Je tady o tom celé vlákno - skoro stejný název. Umíš číst - tak se tam podínej, případně to napiš tam! Nezakládej proto nové vlákno.

Zamykám
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků