Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odeslat odpověď

žádost o radu.nejdou radary s upozorněním

6.12.2007, 0:48

Zdravím,
jsem laik a tak bych potřeboval radu ohledně stahování poi radarů a neb. míst s upozorněním.
Do nedávna jsem se pouze přihlásil zadal metry pro upozorněním stáhl gpx soubor (mám garmin 300)
a vše při jízdě fungovalo jak má.
Poslední dobou jsem to opakovaně zkoušel ale při jízdě zůstává má navigace co se týká radarů úplně v
klidu zato mě však začala upozorňovat na věci které nechci a které jsem nezadal jako je pošta a pod.
Ví někdo co a jek dělám špatně, poraďte prosím, děkuji.

Re: žádost o radu.nejdou radary s upozorněním

7.12.2007, 21:25

Ahoj, Garmina neznám, ale zkusil bych znovu prohlédnout to nastavení, případně to vymazat a nastavit znovu, případně celý ten udělátor zresetovat, pokud to umožňuje (a pokud to jde, tak zkusti nejprve zazálohovat). Ale předpokládám, že tohle jsi zkoušel jako první... tak fakt nevím...

Re: žádost o radu.nejdou radary s upozorněním

7.12.2007, 22:40

Otázka není úplně jasně položená - nevím, jestli stahuješ, jednotlivé kategorie radarů každé zvlášť nebo zip soubor všech.....
Mrkni se co máš nastaveno v Uživatelském panelu - jestli máš nastaveno výchozí formát gpx, Nastavení upozornění radarů pro Garmin. Já stahuji ten zazipovaný soubor - přes POI Loader to tam naženu a bez problémů. Já si to tam přesouvám tedy v "manuálním" režimu - to kvůli nastavení alarmu pro "Nebezpečná místa", ale stejně u radarů jen klikám next nebo O.K. nebo co to v Poi Loaderu je a funguje mi to.
Odeslat odpověď