Poděkování

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Poděkování tvůrcům a správcům POI.cz

Příspěvekod tmm v 26.9.2009, 19:59

Chtěl bych se s díky připojit k jistě dlouhé řadě uživatelů, kterým tato databaze setri cas, nervy a v pripade radaru i penize :)

Obsaznost a zaroven aktualnost zaznamu je mnohem lepsi nez udaje z ruznych zahranicnich zdroju, se kterymi jsem se setkal.

Podarilo se mi databazi radaru naimportovat do originalni navigace BMW a funguje to vyborne.
tmm
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26.9.2009, 11:37

Re: Poděkování

Příspěvekod Wojnar v 13.11.2009, 19:13

Zdravím,
jsem tady nový :usmev:
Chtěl bych na tomto místě hrozně moc poděkovat všem, kteří se tady o to starají , ale i těm co to udržují stále aktuální.
:palec: SUPER PERFEKTNÍ WEB-ek :palec:
Dokonce se mi podařilo už aktualizovat jednu databázi :palce: , takže jen pasivní uživatel už nejsem :usmev:

Jen pro zajímavost. Databáze POI nepoužívám na žádné "velké" navigaci, jako TomTom, Garmin, Mio či jiné, ale na trochu jiné navigaci.
Je to javová aplikace pro mobilní telefony, která umí z telefonů s vestavěnou GPS či s GPS připojenou via Bluetooth udělat docela slušnou turistickou navigaci. A při troše dobré vůle dovede ponavigovat i auto. Takové "Hodně muziky za málo peněz".
Aplikace se jmenuje Trekbuddy a její "domovská" stránka je tady http://www.trekbuddy.net/forum/ .
POI se tady nedají použít stejně jako na velké navigaci, ale jako slušná databáze vybraných zájmových bodů, které se dají zobrazit ať už po jednom nebo všechny najednou, se hodí výborně.

Ještě jednou díky všem 8-) 8-) 8-)

Roman
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Uživatelský avatar
Wojnar
 
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 8:36
Bydliště: Třinec

Re: Aktualizujte POI body! A ve vašem bydlišti to jde velmi snad

Příspěvekod kolpoly v 30.11.2009, 12:40

Re: Rada

Odesláno: 29.11.2009, 17:27
Od: kolpoly
Komu: Gumajz
Zdravím Gumajzi
Ohledně těch infocedulí. Je pravda že jsem při měření první cedule stál na druhé straně silnice,takže proto ta odchylka,ale u té druhé jsem zastavil a uložil si souřadnice. Větší problém mi dělaly ty úhly, protože jsem se nikde v radách nedočetl, že se to má měřit po směru hod. ručiček. Až jsem to podle jiné cedule kde to znám zjistil.Tohle vaše forum je vynikající a každý když trochu hledá tak si tu najde co potřebuje. Sám mám Garmina 765T 5 měsíců a díky vašemu fo'ru už můžu využívat všechny funkce. Díky Kolpoly :palce:
kolpoly
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24.9.2009, 21:41

Re: Poděkování

Příspěvekod orbman v 1.12.2009, 12:35

Taky se připojuji... veliké díky! Databáze je skvělá a snažím se na oplátku tu a tam přidat nějaký bodík třeba i do kategorií, které sám nepoužívám.
Garmin Colorado 300
orbman
 
Příspěvky: 9
Registrován: 1.9.2009, 14:10

Re: TomTom Live

Příspěvekod jorjastandish v 20.7.2011, 3:24

Thanks for this
jorjastandish
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20.7.2011, 3:18

Předchozí

Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron