Kategorie retardery

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Kategorie retardery

Příspěvekod strnecka v 30.7.2008, 8:24

Dnes jsem chtela zalozit kategorii "CZ-Retardery" a zjistila jsem, ze ji ma nekdo zalozenu. :?: Nemohla by byt verejna? Myslim, ze by se hodila. Eventualne, nemohl by prosim majitel teto kategorie mi dat pristup (snad to jde), eventualne mi na muj mail strnecka@gmail.com poslat soubor gpx pro garmin s upozornenim 500 m predem s odkazem na vlastni mp3 CZ-Retardery.mp3?

Moc prosim. :usmev:

Dekuji

Simona
strnecka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 9.7.2008, 11:52
Bydliště: Praha

Re: Kategorie retardery

Příspěvekod Henry v 30.7.2008, 12:24

Správce této kategorie Ludekn tam má jen pět záznamů. Můžeš založit novou kategorii například: CZ-Reterder a případně můžeme později názvy těchto kategorií prohodit...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Kategorie retardery

Příspěvekod strnecka v 30.7.2008, 13:36

No, mozna by bylo vic zaznamu, kdyby byla verejna.... Chci tim rict, jeden clovek tezko zastane vse a retardery mi prijdou docela zajimave pro motoristy.... :zamysl:
Garmin nuvi660
strnecka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 9.7.2008, 11:52
Bydliště: Praha

Re: Kategorie retardery

Příspěvekod Gumídek v 31.7.2008, 11:07

Myslím,že tvůrce této kategorie neví,co ho čeká. Retardérů je po celé České republice několik desítek tisíc...A jestli ne desítek,tak tisíce určitě...Vždyť se dělají naprosto všude. Takže bych se obával,že zadá pár stovek retardérů a usne na vavřínech...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Kategorie retardery

Příspěvekod pells v 9.8.2008, 9:22

:chlamani: no nevím jestli retardery jsou tím co je vhodné mít jako poi body...to bych už viděl jako lepší třeba díry na silnicích I. třídy :haha: . Retardérů je neskutečné hafo, ale většinou jsou v obytných zónách, sídlištích a u škol, takže tam by snad každý měl jezdit tak, aby to bylo bezpečné především pro ostatní a retarder tedy vidí v dostatečném předstihu. Ale jinak nic proti, kdo chce, tak ať je v navi má :-). Ale jejich zřizování bude jistě neskutečná práce a myslím, že POI body mají smysl v tom pokud jich je dostatečné množství a nevím jak přesně se budou zjišťovat. Procházet ulice, zakreslovat a pak doma na mapě hledat přesné souřadnice... :shock3:
pells
 
Příspěvky: 14
Registrován: 9.7.2008, 0:52

Re: Kategorie retardery

Příspěvekod Docent v 9.8.2008, 10:24

No vidíš, a třeba na Dobříši ho mají u rybníka, kde by ho člověk nečekal... Patrně tam důchodci chodí krmit labutě :zamysl: .
S tím zaměřováním bych to jako problém neviděl, některé navigace mají rychlé přidání POI na zmáčknutí jednoho čudlíku.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků