Hlasování o nové kategorii

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Hlasování o nové kategorii

Příspěvekod dlouhejbil v 23.8.2009, 12:38

Požádal jsem o založení nové kategorie CZ-Nakup Vietnam/Trznice a pod./ a čekám jestli bude schválena.Může mě někdo vysvětlit,jak hlasování funguje?Nemyslím to,co je tam napsáno,to jsem si přečetl.Zvolil jsem počet porotců 10 a dosud dva řekli ano a nikdo proti.Ale jak to funguje?Pochopím,když z deseti nebudou potřebné tři hlasy pro ale nevím,jestli tu možnost hlasovat vidělo všech deset porotců a jen se zdrželi hlasování.Prostě takhle nevím,jestli tu kategorii někdo chce nebo nechce.Kdyby tam bylo zbývajících /v tuto chvíli/ osm proti-tak je to jasné.Proto se ptám-Jak to funguje?
Když jsem byl malý byl jsem namyšlený-Teď už nemám chybu!
TOM TOM GO 930 Traffic---Honda JAZZ
Uživatelský avatar
dlouhejbil
 
Příspěvky: 5
Registrován: 1.7.2009, 16:18

Re: Hlasování o nové kategorii

Příspěvekod Gumídek v 23.8.2009, 13:02

Tak jak jsi popsal. Tak asi hlasovalo málo porotců.....Je doba dovolených, tak bych vyčkal.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Hlasování o nové kategorii

Příspěvekod dlouhejbil v 23.8.2009, 13:12

Dík za odpověď-klidně vyčkám-jenže...Do 26.8.bude hlasování ukončeno a co potom?Osobně si myslím,že by byla škoda tuto kategorii nevyužívat.Zatím mě dala dost práce ale nevadí-mě fungovat bude.Rád bych se podělil i s ostatními členy a myslím,že by i další přidávali Bz-což bych taky uvítal.Takže se pak žádá znovu,nebo stačí čekat?
Když jsem byl malý byl jsem namyšlený-Teď už nemám chybu!
TOM TOM GO 930 Traffic---Honda JAZZ
Uživatelský avatar
dlouhejbil
 
Příspěvky: 5
Registrován: 1.7.2009, 16:18

Re: Hlasování o nové kategorii

Příspěvekod Henry v 25.8.2009, 0:42

Pokud se do data ukončení hlasování nesejde dostatečný počet hlasů PRO nebo PROTI, tak se o žádosti rozhodne dle toho, kterých hlasů je více. Pokud by byl stav "vyrovnaný" např. 1xPRO a 1xPROTI, tak to v systému zůstane tak dlouho dokud nezahlasuje někdo další...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Hlasování o nové kategorii

Příspěvekod dlouhejbil v 25.8.2009, 15:54

OK díky za odpověd.Mezitím už je kategorie odsouhlasena.Ale alespoň vím pro příště.Mimochodem-možná by neškodilo aby se toto dalo někde v návodech přečíst.Jen nápad.
Když jsem byl malý byl jsem namyšlený-Teď už nemám chybu!
TOM TOM GO 930 Traffic---Honda JAZZ
Uživatelský avatar
dlouhejbil
 
Příspěvky: 5
Registrován: 1.7.2009, 16:18

Re: Hlasování o nové kategorii

Příspěvekod Henry v 25.8.2009, 21:45

Při zadávání žádosti tam je o tom zmínka (zjednodušeně) - viewtopic.php?f=28&t=2534
Přidal jsem ten odkaz na návod k odkazu na podání žádosti o zveřejnění...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník