POI Pevnosti

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

POI Pevnosti

Příspěvekod EaU v 27.9.2012, 10:20

Natáhnul jsem si tyto poi do iGA a při zadávání konkrétní pevnosti "HANIČKA" nebo "BOUDA" o kterých vím, že jsou veřejně přístupné, mi nejdou najít. Bohužel, jejich technické názvy mi nic bližšího neříkají a nedá se proto zjistit o kterou se jedná.
Takže za 1. Nešlo by k těmto poi přidat i jména konkrétních pevností ?
a za 2. s poznámkou zdali jsou přístupné veřejnosti ?
A nebo je přímo rozdělit do nějakých kategorií ?
A poslední dotaz. Předpokládám, že se jedná pouze o POHRANIČNÍ PEVNOSTI ?
Děkuji
EaU
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25.2.2011, 7:44

Re: POI Pevnosti

Příspěvekod Gumídek v 27.9.2012, 22:17

Jirásku, prosím tě, přesuň do kategorie "POI.cz" a vlákna "užívání"....
A odpověď pro EaU : Ta kategorie se nejmenuje Pevnosti, ale pevnostní opevnění, a tento dotaz by jsi měl směřovat přímo na správce kategorie....Já mu přes SZ (soukromou zprávu) pošlu odkaz, ať ti odpoví...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: POI Pevnosti

Příspěvekod šmudla v 28.9.2012, 7:08

Velké tvrze a pevnosti,jsou vedeny jenom jako Muzea,nebo Arealy pevnostního opevnění,s POI bodem na hlavní objekt onoho arealu.Soustředil jsem se hlavně na malé pevnosti tzv.řopíky.U těch arealů,jsou otvíraci doby na internetových stránkách hrozně komlikované,každý měsíc jinak,a je těch udajů příliš.A ano,jedná se jen o Pohraniční opevnění. Podrobnější udaje najdete na http://www.ropiky.net/
PS:teď jsem to trochu zanedbával,protože se stěhuji,a nejde to tak rychle jak jsem si představoval,ale pokusím se to ještě doladit.
šmudla
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28.10.2011, 7:40

Re: POI Pevnosti

Příspěvekod janinka012 v 28.9.2012, 21:07

Ted jsem na to koukala a má to tam v pořádku!
Daj si do hledani Hanička a najde to i s otevíraci dobou...tak nějak nechápu...měl by jsi vidět že se jedna o tuto pevnost
TT One 30 series
NC 9.053
Mapy DE_AT_CH_and_Eastern_Europe_880.3810
janinka012
 
Příspěvky: 164
Registrován: 22.8.2010, 21:07
Bydliště: Východní Čechy

Re: POI Pevnosti

Příspěvekod EaU v 3.10.2012, 8:47

Pánové, omlouvám se za unáhlený příspěvek. Používám iGO teprve krátce a s NDrive které jsem před tím používal, jsem se tak daleko nedostal.
PS.
Snad by bylo dobře, toto téma ODSTRANIT aby nenadělalo víc zmatku jak užitku.
Děkuji
EaU
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25.2.2011, 7:44

Re: POI Pevnosti

Příspěvekod Jirásek v 3.10.2012, 12:45

Odstraňovat ro nebudu, ale zamknu. V případě, že budete chtít v diskusi pokračovat, písněte na SZ
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

cron