Free WiFi

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Free WiFi

Příspěvekod Gumídek v 22.1.2015, 12:12

Mám prosbu na správce kategorie Free WiFi. Jenom přidávání dalších a dalších bodů je k ničemu. Ještě je také potřeba udržovat kategorii aktuální. Což již tato bohužel není. Je tam jen v Praze spousta bodů, které již nejsou, nefungují, jsou přejmenována atd atd....Jeden z nich jsem již smazal, byl to Hotel Henry na Praze 7. Ten již delší dobu nefunguje....
Když body nejsou relevantní, tak je to stejné, jako kdyby nebyly vůbec....
Prosim správce Pixie, aby se to snažil napravit....
Děkuji...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Free WiFi

Příspěvekod Tonny v 22.1.2015, 13:14

Tato kategorie byla vývojem překonána.
Dnes je free WiFi v podstatě všude, ať už jsou to mákupní centra i menší obchody, benzinky, nádraží, informační centra, úřady, autobusy a vlaky některých dopravců, hotely, restaurace, penziony, krátce a stručně, když někde není Wifi, je to skoro náhoda.
Proto si myslím, že udržovat tuto kategorii nemá smysl a ani se to objektivně udržovat nedá.
Než hledat Wifi přes poi body, tak to raději na jistotu do prvního většího obchodu, namátkou Spáčil, OK Elektro, nebo všechny benzinky Eurooil, tuším i červená Benzina i některé další nebo například někdy stačí jen blízkost hotelu

NAvíc, dnes, když datový tarif sojí pár korun a být trvale online je někdy velká výhoda - prostě WiFi neřeším.
Ale ne každý má výhodný datový tarif, ne každý je ochoten počkatna místo, kde si mobil WiFI najde , takže asi se pro určitou část uživatelů tato kategorie jeví jako potřebná.
Otázkou je, co s kategoriií, která je silně neaktuální...
Opravit, zrušit, vědět, že existuje ale relevantnost nicmoc...
Kdo, kdy a jak dlouhodobě, pohlídá to někdo?
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Free WiFi

Příspěvekod Gumídek v 22.1.2015, 18:25

To je na správci. My jako admini můžeme při dlouhodobém neudržování kategorie po hlasování rozhodnout o zneviditelnění kategorie. Tím se z ní stane soukromá....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Free WiFi

Příspěvekod Tonny v 22.1.2015, 20:20

Samozřejmě,
proti tomu se nedá nic namítat, naopak s tím souhlasím.

Jen jsem vyjádřil svůj názor, že z mého pohledu je tato kategorie vzhledem k současnému stavu překonaná, nepotřebná a tak jak je nemá smysl, protože data v ní jsou hodně nerelevantní.

Nenapsal jsem přímo zrušit, spíše jsem poslední dva řádky myslel jako výzvu k diskusi...

Kdo chce, ať kategorii používá, ale potenciální zájemci by měli vědět, že data nejsou ani přibližně v souladu se standardem jiných, udržovaných kategorií.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Free WiFi

Příspěvekod Gumídek v 22.1.2015, 22:25

Ano, přesně tak. Ve všech ohledech souhlasím. WiFi jsou dneska na každém rohu....
A jsem rád, že tohle řekl někdo jiný než já. Takže nebudu zase obviňován, že jsem zlý na správce kategorií... :grin:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Free WiFi

Příspěvekod vrána v 24.1.2015, 19:30

Máš si pořídit jiného smajlíka 8-)
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Free WiFi

Příspěvekod Gumídek v 24.1.2015, 20:01

To už po všech letech spíše už moje logo......
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Free WiFi

Příspěvekod vpe v 28.1.2015, 2:12

vpe
 
Příspěvky: 26
Registrován: 26.12.2006, 15:43
Bydliště: HK, Pha

Re: Free WiFi

Příspěvekod Gumídek v 28.1.2015, 11:45

Ale mi neřešíme aplikace....ale kategorii zde...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Free WiFi

Příspěvekod Tonny v 4.7.2016, 11:25

Břeclavsko, Hodonínsko, Kyjovsko, + všechny dálkové linky BORS.
Všechny autobusy břeclavského dopravce firmy BORS mají velmi výkonnou WiFi, dosah ze stojícího autobusu více jak 30 metrů, typicky až k 50-ti metrům.
Občas řidiči zastaví na P u mého pracoviště a ten moment mám rychlou a kvalitní Wifinu...
Podle sdělení cestujích a řidičů jim Wifi nepadá a spolehlivě funguje s dostatečnou odezvou a rychlostí.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron