Přizpůsobení POI.cz pro GARMIN

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Přizpůsobení POI.cz pro GARMIN

Příspěvekod freewall v 17.5.2007, 7:51

4 Rossini :
Kdyz se tedy zacina neco tvorit pro Garminy - tak namet k zamysleni - primlouvam se za upravu toho co se zobrazuje pri alarmu v navigaci - nevim jak Nuvi a ostatni navigace, ale jak jsem jiz tady nekde psal treba u Nebezpecnych useku nepotrebuji, aby se mi zobrazovalo vse, co u bodu vlozeno - napr. Nebezpecna zatacka, Plzen, xy ulice.... nepotrebuji to proto, ze se mi to zobrazuje tim nejmensim pismem v horni liste navigace, navic jen to, co se do te listy vejde, takze stejne cely text neni videt, protoze to neroluje.

Zkusil jsem to trosku upravit, protoze me bohate staci, kdyz to na mne treba 200metru predem zarve "Blba zatacka" - funguje to a bohate to staci

Podobne u zobrazovani radaru - v Bloodikove verzi upzornilo treba na 70km/h usek za x metru a tecka(citelnym pismem) - nemusi se mi to snazit napsat, ze je to v Plzni, Rokycanska - to vidim, vzdyt zrovna po ni jedu :D
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: UŽÍVÁNÍ BODŮ POI PRO KOMERČNÍ ÚČELY

Příspěvekod libor_m v 17.5.2007, 11:11

Je to dobrá připomínka. Uživatelé TT také nejsou blbí a vědí, kudy jedou :D TT popis dokonce ani neumí zobrazit (jen ikonu). Je to pro snadnější orientaci správce kategorie.
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
 
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 9:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady

Re: UŽÍVÁNÍ BODŮ POI PRO KOMERČNÍ ÚČELY

Příspěvekod freewall v 17.5.2007, 12:14

....ja to rikam furt, ze Garminove jsou beeeeeest :lol: :lol: :lol:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Přizpůsobení POI.cz pro GARMIN

Příspěvekod bloodik v 17.5.2007, 14:49

Je to nejen pro snadnejsi spravu kategorie, ale take pro snadnejsi a prehlednou spravu a pouzivani radaru i v programech a v pristroji. Rychlost ti stejne vzdy pisu na zacatek do hranatych zavorek, takze ten zbytek co ti to pise muzes klidne ignorovat ...nicemu tam nevadi ... ale az budes v navigaci hledat konkretni radar (at uz z jakehokoliv duvodu) a budes tam mit jen 200x [M50], tak najdes akorat tak starou Karaskovou ... takze presnejsi urceni mista v nazvu radaru rozhodne neni nesmyslna vec.

P.S. ... presto, ze pouzivam pouze vyrobky Garminu, a to jiz mnoho let, ti muzu s klidnym srdcem rici, ze Garmin teda "the best" neni ... v rucnich pristrojich ano, tam proste nema konkurenci ... v autonavigacich patri k "tem vybornym" ... protoze "the best" autonavigace proste zadna neexistuje ... bohuzel ... (sorry panove, doufam, ze sem se ted mistnich bossu, pravovernych to tomtomaku, nedotknul :) )

A jeste k tematu "Prizpusobeni POI.CZ pro Garmin"
Myslim, ze v zasade neni co prizpusobovat ... export do GPX POI.cz podporuje a nic jineho neni pro Garmin potreba (snad jen, jako je zelena disketa pro save do .ov2, mohla by byt treba ruzova pro save do .gpx).
So long and thanks for all the fish ...
Garmin Colorado 300 | Garmin Nüvi 765T
Pokrocile ohybani POI dat pro Garmin -> radary.opevneni.cz ... jooo, byvavalo ...
Uživatelský avatar
bloodik
 
Příspěvky: 41
Registrován: 16.5.2006, 14:32

Re: Přizpůsobení POI.cz pro GARMIN

Příspěvekod freewall v 17.5.2007, 15:31

To best bylo jen rejpnuti do "Tomiku", jestli se ozvou, samozrejme ze jsou jine vymakanejsi atd. atd - zalezi co od toho kdo chce, jinak me nenapada, k cemu me bude informace, ze v Kotehulkach bejva auto s bradavici, staci mi, kdyz mi to udela tytyty az tam pojedu, urcite se po vecerech nebudu kochat kde jsou jake mikrovlnky, to znam lepsi zabavy :))). Proto mi vyhovovala tvoje konverze - resp. zobrazeni. Ted rucne umazavam vse co nechci, aby se mi zobrazovalo, rad abych jen mrkl okem a videl jasne "Bacha 50" a abych nezacal hledat brejle, co ze mi to Garminek pise, to bych daleko nedojel :)))))))))))))))))))))
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Přizpůsobení POI.cz pro GARMIN

Příspěvekod rossini v 17.5.2007, 15:57

Musíš to brát tak, že my to tvoříme a taky to "dozorujeme". Většina adminů jezdí "jak se říká" s navigací i do TESCA za barák, protože i když mají za sklem navigaci, nemají zapnutý routing, pouze "pozorují", jestli např. RADAR "nesedí" jinde než ve skutečnosti, jestli GLOBUS je tam, kde je atd... Navíc to musíme v databázi neustále editovat, opravovat, autorizovat, a to si piš, že s radary se pracuje denně! Je to naše "nejhorší" kategorie na údržbu, takže se v tom musí někdo neustále pohybovat a rýpat, proto potřebujeme i "rozšiřující" informace.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Přizpůsobení POI.cz pro GARMIN

Příspěvekod freewall v 17.5.2007, 20:55

Jasne beru, Bloodik zase udelal "open site", tak snad uz to pujde jako driv
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron