poi do nuvi 300 !?!

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

poi do nuvi 300 !?!

Příspěvekod Demi v 4.2.2006, 13:09

Všechny Vás zdravím :wink: Chci Vás požádat o malé zaškolení při instalaci poi bodů do mého přístroje (nějak se mi to nedaří). Díky :wink:
Garmin nuvi 300
Demi
 
Příspěvky: 2
Registrován: 4.2.2006, 12:46

Příspěvekod MilanSu v 4.2.2006, 23:32

Tyto POI jsou urceny primarne pro navigaci TOMTOM, po konverzi na jiny format i do ostatnich navigaci.
Pokud vidim mas Garmin, cili musis zjistit jaky format podporuje a pak si zde stahnout POI a pretransformovat je (napr v PoiEditu - freeware) do potrebneho formatu.
Garmin neznam, mozna ze nelze pouzivat externi soubory POI ????
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Demi v 6.2.2006, 7:19

Ahoj, děkuji ti za tvou reakci, vše jsem po víkendovém boji vyřešil :D Přístroje od Gramina to umožňují, ale v jiném formátu a to v "csv". Takže postup pro ostatní, kteří měli (budou mít) stejný problém jako já.
Po stažení poi bodů jsem je převedl v "PoiEditu" do zmíněného formátu, ale pozor :!: soft nabízí dva se stejnou příponou :!: ale už název napoví, který vybrat ("Garmin Comma Separated.cvs") pak už jen někam uložit a pomocí softu "POI Loader"
stahni: http://www.garmin.com/support/download_ ... jsp?id=927
převevést na interní nebo externí paměť :wink: Všem autorům poi bodů moc děkuji....je to super :) Mějte se fajn
Garmin nuvi 300
Demi
 
Příspěvky: 2
Registrován: 4.2.2006, 12:46


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků