Navigace na POI mimo komunikace v obsažené v mapovém podklad

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Navigace na POI mimo komunikace v obsažené v mapovém podklad

Příspěvekod Karel v 14.6.2007, 8:23

Jsem novým uživatelem TT ONE a s radostí jsem si nainstaloval řadu POI z těchto stránek. Velmi mile mne překvapilo, že POI jsou skutečně průběžně aktualizovány. To je vynikající ! Chtěl bych se však zeptat, jak TT navádí na POI, který leží v místě, kde mapa dosud neobsahuje nově vybudovanou komunikaci. Zatím jsem neměl možnost toto vyzkoušet a trochu se obávám neočekávané reakce navigace v situaci „naostro“ v pro mne neznámém prostředí. Promiňte tedy, pokud se ptám jako hlupák.

Příklad: V polích za městem bylo vybudováno obchodní středisko, ke kterému byla postavena nová příjezdová komunikace (sjezd odbočkou nebo přes nový kruhový objezd z hlavní komunikace). Toto obchodní středisko ještě není v mapě a pochopitelně ani v TT předinstalovaných POI. Je však ve vaší databázi. POI může být i 500 m od hlavní komunikace.
Jak reaguje TT při navádění na tento, relativně vzdálený, POI při přiblížení k němu ? Routing přece ztratí podklad v mapě (silnici). Přestane pak TT navigovat ? Nebo upozorní na nutnost odbočit při nejbližší příležitosti ?
Karel
 
Příspěvky: 22
Registrován: 31.5.2007, 8:14

Re: Navigace na POI mimo komunikace v obsažené v mapovém podklad

Příspěvekod MilanSu v 14.6.2007, 9:14

Nanaviguje te na bod silnice na mape, ostatne si to muzes vyzkouset, pouzij funkci Pokrocile planovani a dej si odnekud na ten konkretni POI a prohlidni si spoctenou trasu
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Navigace na POI mimo komunikace v obsažené v mapovém podklad

Příspěvekod rossini v 14.6.2007, 9:18

TT navádí na co nejbližší bod u POI, který leží na jemu známé komunikaci. Tedy aplikováno na výše uvedený příklad, TT Vás navede na komunikaci, která leží nejblíže obchodnímu centru, přičemž na mapě uvidíte, že dále je Vaše pozice naznačena pouze spojnicí s cílovým bodem...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Navigace na POI mimo komunikace v obsažené v mapovém podklad

Příspěvekod vrána v 17.6.2007, 21:21

No a pak jezdíš po poli a Miroslav ti občas vynadá :usmev:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků