Přesnost POI

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Přesnost POI

Příspěvekod Docent v 23.7.2007, 21:49

Měl bych dotázek, kontrolu umístění bodů provádí správce příslušné kategorie? Trochu jsem se zahloubal do rozhleden a bohužel je to v podstatě nepoužitelné, odchylka u řady z nich dělá i několik stovek metrů a zatím rekordmankou je Studený vrch v Brdech, kde je to rovný kilometr...
Upozorňoval jsem správce kategorie na špatnou polohu dvou rozhleden již více než před 14 dny a zatím žádná odpověď... Já vím, děláte to zdarma a ve volném čase, ale pokud někdo ten čas nemá, tak by snad mohl správcovství předat tomu, kdo ten čas a chuť má... A zrovna ty rozhledny jsou taková prázdninová a dovolenková kategorie, která by se teď hodila (stejně jako třeba akvaparky nebo parkoviště, ale tam fo funguje na jedničku s hvězdičkou :?: ).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Přesnost POI

Příspěvekod rossini v 24.7.2007, 8:17

Hlásíš se dobrovolně?
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Přesnost POI

Příspěvekod Docent v 24.7.2007, 9:32

Na ty rozhledny jo... (pokud to teda zvládnu). Ale abych nebral práci někomu, kdo si třeba jen na prázdniny odskočil do ciziny :hmm: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Přesnost POI

Příspěvekod Cop v 1.8.2007, 14:03

Jsem tady nováček a mám drobný dotázek. Jak je to s přesností bodů pro GC? Vychází mi v Legendu o pořádný kus jinde než na místní mapě...
Cop
 
Příspěvky: 4
Registrován: 1.8.2007, 13:21

Re: Přesnost POI

Příspěvekod rossini v 1.8.2007, 14:29

Problém bude spíše v kvalitě signálu na Legendu, jak "u nás"...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Přesnost POI

Příspěvekod Cop v 2.8.2007, 7:22

To je asi možné. Divné ale je že z jiných webů mi to vždycky souhlasí... :zamysl:
Cop
 
Příspěvky: 4
Registrován: 1.8.2007, 13:21


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků