Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odeslat odpověď

Problém se stažením

28.7.2007, 19:38

Dobrý den,
Nejde mi stáhnout poi CZ Hory a pohoří. Vždy když na to kliknu(stažení gpx), tak se začne načítat stránka a pak to spadne. Ńemůžete mi někdo poradit nebo poslat tento soubor na vitaja@seznam.cz. Byl bych Vám velice vděčný.
S pozdravem
Jan Viták

Re: Problém se stažením

29.7.2007, 22:55

Stejny postreh - zkousi se mi otevrit jen nejaka webova stranka, ale nestahne se ani tuk :(

Re: Problém se stažením

29.7.2007, 23:19

Dal jsem informaci Henrymu, bude tam nejaka drobna chybka. Urcite to co nejdriv opravi :pc: , vydrzte

Re: Problém se stažením

29.7.2007, 23:39

V této kategorii je tolik záznamů, že pravděpodobně nestíhá server (server timeout), takže jsem tuto kategorii sem vložil zabalenou v ZIPu a zítra se na to podíváme.
Přílohy
CZ-Hory_a_pohori.zip
Zazipovaný GPX soubor
(145.03 KiB) 979 krát

Re: Problém se stažením

30.7.2007, 9:41

řeším to s hostingem, tady jsme krátcí...

Re: Problém se stažením

1.8.2007, 18:03

Henry píše:V této kategorii je tolik záznamů, že pravděpodobně nestíhá server (server timeout), takže jsem tuto kategorii sem vložil zabalenou v ZIPu a zítra se na to podíváme.

Velice Vam dekuji.

Problém se stažením POI do Navigace

19.10.2007, 12:50

ahoj jsem úplně nový a mám proprém s přehráním dat do navigace.
Stáhnul jsem si program POILoaderforWindows_242 ale při zapsání dat mi píše že hledá soubory csv nebo gpx ale tady odsad se soubory stahují ve formátu ov2 můžete mi poradit?

moje mailovka neuman@ali21.cz

díky

Lojza

Re: Problém se stažením

19.10.2007, 13:02

V osobním nastavení si uprav svoje požadavky na formát.
Nastavení : Uživatelský panel - záložka Nastaveni online.poi - Nastavení zobrazení

Tvůj duplicitní dotaz v druhém vlákně jsem smazal! Není důvod to psát dvakrát! :-P :hudry:

Re: Problém se stažením

21.10.2007, 14:01

Já mám taky problém, jsem přihlášený, chci si stáhnout radary v .ov2 a hlásí mi to nemáte oprávnění stahovat body. Zkouše jsem smazat cache, cookies, ale nic. Opera 9.24.

Také jsem zkoušel přidávat body do kategorie Podjezdy_nizke, jak v Opeře, tak v IE a hlásí to taky nějakou chybu (zrovna ji tu nemám). Co dělám špatně?

Re: Problém se stažením

21.10.2007, 14:28

Zkus se podívat i SEM, třeba ti to pomůže. Nemáš problém s Keriem?

Re: Problém se stažením

21.10.2007, 14:50

Jirásek píše:Zkus se podívat i SEM, třeba ti to pomůže. Nemáš problém s Keriem?


Tak bylo to keriem. V konfiguraci: WWW, záložka soukromí, Položka Referer, nechat prázdný check box "Zakázat serverům trasování pohybu po webu". Teď už to jde.

edit: radši jsem to zapnul a udělal na poi.cz vyjímku. Jeden nikdy neví..

Re: Problém se stažením

25.10.2007, 19:34

Tak nevím, jestli jsem ve správném vlákně (když tak prosím kolegu Jiráska aby mi šoupnul jinam) - ale přes opakované stažení a opakované pokusy o instalaci mi navigace nebere "Mytne brany" - myslim, že mi to píše něco o neplatném souboru nebo formátu :(
P.S. Jedna se mi o format .gpx

Re: Problém se stažením

26.10.2007, 8:51

To se ani nedivím, vždyť tam jsou nesmyslné údaje!

Re: Problém se stažením

26.10.2007, 15:40

:cry: :cry: :cry:

.....asi by bylo dobré to mít pro strejčka Příhodu, kdyby tam začali fakt dávat nějaké kamery nebo radary
Odeslat odpověď