Prestal fungovat PoiEdit

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod lightning v 10.8.2007, 8:17

Ciao,
Prosim o radu, PoiEdit mi prestal stahovat kategorie z poi.cz. XML soubor se stahne v pohode, ale u kategorii se obevi chyba "unable to download http://www.poi.cz/poi/generuj4.php"
Mel by prosim nekdo tucha, co je spatne?
Diky
lightning
 
Příspěvky: 5
Registrován: 2.3.2007, 17:14

Re: Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod rossini v 10.8.2007, 8:48

Zatím není funkční jiný druh stahování, jak přímo z webu. O změnách Vás budu informovat.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod FerdaXXL v 29.8.2007, 23:40

chapu, ze kdyz se kaci les letaji trisky. Jen by me zajimalo jestli se uvazuje nebo bude technicky mozne casem zase stahovat pres POIEDIT ??? Ted teda stuhuju taky, ale jednotlive soubory jsou prazdne :lol: Aspon ze to taha ikony :o
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
 
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 7:08
Bydliště: Praha

Re: Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod rossini v 30.8.2007, 0:27

Jakmile se stabilizuje situace po přechodu mezi hostingy, začneme řešit tento problém. Faktem ale je, že "zatím si s tím nevíme rady". Generujeme příliš velkou zátěž pro běžný hosting, takže jsme museli spustit určité restrikce. Řešení intenzívně hledáme.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod FerdaXXL v 7.10.2007, 8:20

Ahoj Rossini, to je fakt vopruz to to tahat pojednom:( Do toho jeste ten casovej limit. :nastvany: Nedalo by se trebas udelat, ze by se to dalo stahnout vse najednou a pak si kazdej do navigace dokopiruje co chce z hdd rychlosti svetla ??? :( Ja mam v TT asi 50 kategirii BZ a jsem u 20 stazenych po jednom kousku a jsem z toho uplne :nositka: :mrk: nehlede na to, že dost casto se mi stava, ze zapomenu co jsem tahal jako posledni a taham to znovu ..... :KO: a zase tu mame casovej limit ....ach jooo :(
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
 
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 7:08
Bydliště: Praha

Re: Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod vrána v 7.10.2007, 10:14

Asi se holt budeme muset smířit s tím, že budeme muset pustit chlup... :cry: jinak u PC strávíme mládí :mrk: (někteří i stáří :osli: ).
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod frantisek.sidak v 22.10.2007, 17:39

Co takhle noční export poi na server nějaký univerzity? Ty mají traffic dost veliký. A jelikož jsou data dostupná bezplatně, myslím, že by se dalo něco najít...
frantisek.sidak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2007, 17:32

Re: Prestal fungovat PoiEdit

Příspěvekod Hurricane v 3.11.2007, 0:37

Ahoj. Mám stejnej problém, prostě když to chci mít aktuální, jsem nucen ručně stáhnout vše, bohužel i to, co nikdy potřebovat nebudu. Je to však pořád rychlejší, než si každou položku číst a rozhodovat se jestli zrovna jí potřebuju. Zatím jsem to udělal jen jednou a chystám se na to znovu, interval je asi 2 měsíce a myslím že je to dostačující. Když jsem všechny kategorie zabalil do jednoho RARu, tak měli asi 1,8 MB (včetně ikon!), což je podle mě traffic v podstatě zanedbatelný s tím, když se při stahování každé kategorie musí načíst stránka, přičemž díky limitu je třeba ještě občas stránku obnovit. Ideální by bylo prostě jednou za týden všechny kategorie zabalit a dát na nějaký server jako Rapidshare apod. Odtud by nebyl problém pro všechny si to stáhnout a pak teprve dělat výběr....
Hurricane
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25.3.2007, 20:05


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 5 návštevníků