Kontrola délky názvu POI bodu

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Kontrola délky názvu POI bodu

Příspěvekod Arp v 25.8.2007, 15:58

Ahoj,
udělal jsem několik oprav názvů POI bodů, resp. telefonního čísla, ale po autorizaci byl telefon opět oříznutý. Důvodem bylo překročení magických 63 znaků. Bylo by možné nastavit délku pole na těchto 63 znaků, nebo aby k oříznutí došlo alespoň když stisknu "Náhled upraveného záznamu"?
Arp
 
Příspěvky: 7
Registrován: 18.8.2007, 15:43

Re: Kontrola délky názvu POI bodu

Příspěvekod Jirásek v 25.8.2007, 16:15

Toto se již řešilo v jiné části fóra - stačí hledat (jestli se nepletu tak Tvorba - Změny na POI.CZ a pod. :evil:
Odpověď: Zatím ne. Velký guru má k řešení přednostnější problémy. Časem snad dojde i na tento problém.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Kontrola délky názvu POI bodu

Příspěvekod Arp v 25.8.2007, 16:45

Hledat jsem hledal a to docela dlouho a vytrvale, ale našel jsem jen info, že délka je 63 znaků a šmitec. Nic o kontrole délky jsem fakt nenašel, takže pokud něco takového již existuje, tak se samozřejmě omlouvám za opakování.
Takže nezbývá než každý název odpočítat? Nebo na to máte někdo nějakou fintu?
Arp
 
Příspěvky: 7
Registrován: 18.8.2007, 15:43

Re: Kontrola délky názvu POI bodu

Příspěvekod Jirásek v 25.8.2007, 16:53

No finta. Taky se občas nepovede ;) . Odpočítat či risknout. Má "finta" je následující - minimálně mezer a rozumné zkratky, ale tak, aby nebyla porušena informační hodnota. Místo náměstí pouze nam., Po-Pa bez mezer a pod. Prostě šetřit místem.
Časem možná Henry udělá kontrolu počtu znaků. Zatím musíme vydržet. :D
A Henry je šikula, má toho ale moc na "hrbu".
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků