nefacha((

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

nefacha((

Příspěvekod xorex v 14.3.2006, 19:42

Ahoj..po reinstalaci tomtomu mi nechodej nejke body zájmů...např.Hory a pohoří(vypíše jich to jen par a ještě k tomu daleko..nejbližší 5000Km))Mobilní radary nechodej vůbec...netušim v čem je zrada..chtěl jsem tam hodit jinou mapu ale nakonec jsem se vrátil k původní...a už jsem to nerozhejbal(( :?:
xorex
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14.3.2006, 19:37

Příspěvekod MilanSu v 14.3.2006, 23:48

No na takove "kuse" informace ti asi nikdo nic moc neodpovi. Jinak pokud nahrajes k mape soubory "NazevBZ.OV2" a k tomu "NazevBZ.BMP", tak to musi chodit, samozrejme je mozne, ze mas soubory OV2 nejak poskozene, zkus si je znovu stahnout, nebo otevrit v PoiEditu.
Samozrejme myslim ke spravne mape, nema cenu nahravat ceske poi do mapy spanelska :D
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: nefacha((

Příspěvekod Henry v 15.3.2006, 8:15

xorex píše:Ahoj..po reinstalaci tomtomu mi nechodej nejke body zájmů...např.Hory a pohoří(vypíše jich to jen par a ještě k tomu daleko..nejbližší 5000Km))Mobilní radary nechodej vůbec...netušim v čem je zrada..chtěl jsem tam hodit jinou mapu ale nakonec jsem se vrátil k původní...a už jsem to nerozhejbal(( :?:


Stáhni si ty body znovu, na serveru se objevila chyba, která je už opravená...

To Milan: máme problém, kvůli té "přesnosti", kdy se body zobrazují na dvě desetinná místa u vteřin, tak jak je to na beta.mapy.cz, tak jsem musel rozšířit počet desetinných míst na šest a to nezvládne ani PoiEdit ani TomTom, což je ten problém popsaný výše. Takže teď provizorně "usekávám" to poslední desetinné číslo a až budu mít chvilku, tak se na to podívám podrobněji.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod MilanSu v 15.3.2006, 8:30

No te presnosti ( a moznosti zadavat ve stupnich) bych se nerad zbavoval, je to super i na dohledani na mapy.cz. Ja to delal tak, ze pri oprave souradnic, ktere mi nekdo poslal ve stupnich to zaokrouhlim na 5 mist normalne matematicky, v podstate na presnost je to asi nepatrne lepsi, nez kdyz to 6 misto uriznes
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Henry v 15.3.2006, 12:00

MilanSu píše:No te presnosti ( a moznosti zadavat ve stupnich) bych se nerad zbavoval, je to super i na dohledani na mapy.cz. Ja to delal tak, ze pri oprave souradnic, ktere mi nekdo poslal ve stupnich to zaokrouhlim na 5 mist normalne matematicky, v podstate na presnost je to asi nepatrne lepsi, nez kdyz to 6 misto uriznes


To je jasné, já ale ráno neměl čas (tak jsem spěchal, že teď budu muset koupit novou mlhovku). Teď už se to zaokrouhluje matemicky 8)
A možnost zadávat ve stupních samozřejmě zůstala a i na serveru je to uloženo na 6 desetinných míst. Při vytváření ov2 souboru se to zaokrouhlí na 5, při vytváření CSV jsem to ale nechal na šesti - pokud se otevře CSV v PoiEditu, tak to zaokrouhlí samo...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Roacher v 15.3.2006, 22:47

A nemůže to být tím, že tam onen uživatel víc než těch cca 30 *.ov2 zobrazovaných souborů?
Acer N35
2x SD 512
Roacher
 
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2005, 11:34
Bydliště: Praha


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků