Průjezdní profily - mosty

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Re: Průjezdní profily - mosty

Příspěvekod Jirásek v 12.10.2010, 22:28

Před nedávnem jsem byl pracovně pár dní v Brně. Všiml jsem si, že je tam dost "podjezdů" pod 4m (3,6 a pod., většinou ještě troleje). Na webu http://www.dpmb.cz/podjezdy.asp je to i posáno, jenže nejsou údaje o výšce. Zkusil jsem kontaktovat dopravní podnik města Brna s dotazem na jednotlivé výšky. Odpověď sice přišla, ale s informací, cituji: Dobrý den,
instalované značky mají vždy o 0,5 m nižší údaj než je výška troleje. Je to z důvodů průvěsů trolejí teplotou v ročním období.Na různých místech jsou pokaždé jiné údaje.

To je sice pěkné, ale informaci kolik je ona povolená výška v konkrétních případech jsem nedostal. Proto se obracím touto cestou na Brňáky: Borci z Brna, po bóchandě hoďte špízuňk do štatlu, vyvětrejte kostru a navalte ty výšky :pc: Díkec
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Průjezdní profily - mosty

Příspěvekod Jirásek v 11.12.2014, 21:27

Uběhly 4 roky od mé poslední žádosti a mohu konstatovat - celkem bez odezvy. :nastvany: :cry: Borci z Brna se na mne/nás :pulka:
Nicméně, dnes mne kolega na jeden podjezd upozornil, tak jsem se "nastartoval" a podle map googlu / seznamu doplnil :pc: pár podjezdů v Brně. Opět se obracím na kolegy z Brna a okolí se žádostí - udělejte dle svých možností případnou kontrolu a doplnění.
Díky
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Průjezdní profily - mosty

Příspěvekod prying v 12.12.2014, 9:27

Je pravda, že když jsem jezdil Brno, tak to kolikrát byla divočina.
prying
 
Příspěvky: 10
Registrován: 1.8.2009, 21:32

Re: Průjezdní profily - mosty

Příspěvekod vrána v 13.12.2014, 1:44

Takhle jsem jednu dobu (když jsem na to měl ještě čas) "jezdil" s Google Street view po horských železnicích a hledal nízké podjezdy - a kupodivu dost jsem jich tenkrát našel. Ale kdo u toho může dneska furt sedět, že jo :hmm:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Předchozí

Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron