POI Loader - prenos do garmina

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod mara.pospa v 4.4.2008, 5:39

A máš v PC map source a mapy ?? Mně taky nejelo ,ale když jsem tam nainstaloval mapy a spol,tak to jelo , a v pohodě.. :zamysl:
Garmin nuvi 200
mara.pospa
 
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 17:57

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Evička v 4.4.2008, 6:18

Map Source mám instalovaný a mapy taky, to fungovalo naštěstí nez problémů. Jen ten POI Loader mi prostě nefunguje. Já už fakt nevím, co mám dělat :cry:
Evička
 
Příspěvky: 18
Registrován: 2.4.2008, 0:14

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Andílek1 v 4.4.2008, 17:20

Úplně nejlepší bude 2.5.2 odinstalovat, a tady POILoaderforWindows_242.exe si stáhnout starší verzi :mrk:
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Uživatelský avatar
Andílek1
 
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 19:00
Bydliště: Ostrava

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Evička v 4.4.2008, 22:29

Moc děkuji Andílkovi1, ta starší verze POI Loadera mi funguje bez problémů. Tak jsem si postahovala radary a mám pár dotazů:
1. Dá se nějak vyzkoušet nanečisto, jestli hlášení funguje? Četla jsem tu, že je možná simulace, ale nevím kde...jak..co nastavit
2. Ten soubor radarů obsahuje opravdu všechny? Koukala jsem na samostatné stažení různých typů radarů a zdálo se mi, že je jich tam víc + i semaforové atd.
3. V jaké vzdálenosti před radarem mě to upozorní? V tom ručním stažení radarů se to dalo přímo nastavit, v tom uživatelském panelu jsou jen jakási procenta a čísla..kterým tedy pravda moc nerozumím :koul:
4. To je asi tak všechno co mě ted' napadá. Kdybych tušila, jak složitý ten Garmin bude, zůstala bych u TomTomu :KO:
Evička
 
Příspěvky: 18
Registrován: 2.4.2008, 0:14

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Andílek1 v 4.4.2008, 22:42

1. Tak simulaci spustíš tak že necháš vypočítat trasu a potom se vrátíš do nastavení nav Systém => Simulátor dáš na zapnuto. Ale musíš vědět že na té trase jsou radary.
2. Fakt tam jsou všechny - já je používám a ani jsem netušil kolik je třeba v Ostravě semaforových radarů
3. V uživatelském panelu nastavuješ čas jak dlouho před radarem tě to má upozornit a při jakých procentech rychlosti. Při nastavení na 100% to bere v padesátce 50 Km/h.
4. Garmin složitý není, je jen jiný než TT který si používala do teď. Mi třeba zse nesedl ohledně ovládání TT - ale to by bylo na jinou a strašně dlouho diskuzi
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Uživatelský avatar
Andílek1
 
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 19:00
Bydliště: Ostrava

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Evička v 4.4.2008, 23:35

Hm, tak bohužel mi taky mp3 nefungují :( Zobrazí se výstraha, všechno OK, ale nic to neříká! Nastavovala jsem všechno dle návodu, který jste tu výše dávali Jitce, ale nic nic nic! :zamysl:
Evička
 
Příspěvky: 18
Registrován: 2.4.2008, 0:14

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Evička v 5.4.2008, 2:23

Ještě by mě zajímalo, zda je nutné soubor mp3 do Garmina taky přepasírovat přes POI Loader? Když stahuji na kartu, tak si tam ten soubor můžu zkopírovat rovnou z PC. Jinak na kartě se mně ty poi.gpx zobrazují, ale mp3 není nikde. Je to nějaké celé divné :hmm:
Evička
 
Příspěvky: 18
Registrován: 2.4.2008, 0:14

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Docent v 5.4.2008, 9:21

Andílek1 píše:2. Fakt tam jsou všechny - já je používám a ani jsem netušil kolik je třeba v Ostravě semaforových radarů

Já ti nechci kazit radost, ale tak z 80% to nebudou semaforové radary, ale prosté kamery na sledování dopravní situace na křižovatce, umístěné někde poblíž semaforu :mrk: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Andílek1 v 5.4.2008, 9:55

Evička píše:Ještě by mě zajímalo, zda je nutné soubor mp3 do Garmina taky přepasírovat přes POI Loader? ......:


Pokud jsi udělala složky jak jsem popisoval výše, tak se ti tam i ty MP3 zkopírují - dá se to zkontrolovat v PC a to tak že otevřeš průzkumníka a tam v jednotkách se ti nav zobrazí jako další disk. Teď nevím přesně v které složce to je. Jinak máš v uživatelském panelu zašktnuto Vložení zvuků MP3 do radarů na Ano?


2 docent: tak potom nevím proč je to stahováno v souboru radarů zde na poi :-P
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Uživatelský avatar
Andílek1
 
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 19:00
Bydliště: Ostrava

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Evička v 5.4.2008, 10:01

Zaškrtnuté to mám, a složky jsem vyrobila takovéhle: Na C: mám složku POI a v ní složku radary a složku mp3 ve formátu např M50.mp3. Složku POI stáhnu přes POI loader na kartu v Garminu, v něm mám i zaškrtané upozornění na vlastní body zájmu a kamery. A stejně mi to nefunguje :(
Evička
 
Příspěvky: 18
Registrován: 2.4.2008, 0:14

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Evička v 5.4.2008, 10:07

Mně se zdá, že se mi ty MP3 do Garmina nekopírují...na kartě jsem je nikde nenašla a to jsem ji prohledala celou. Stáhne to jen ty radary.
Evička
 
Příspěvky: 18
Registrován: 2.4.2008, 0:14

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Docent v 5.4.2008, 10:29

Andílek1 píše:2 docent: tak potom nevím proč je to stahováno v souboru radarů zde na poi :-P

Protože jsou lidi joudové a jak vidí u cesty policejní auto nebo papundeklovou atrapu policajta, tak už to sem mastí jako mobilní radar, dopravní kameru na semaforu jako radar-semafor atd. - stačí přečíst si diskuze o radarech.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Samba v 12.4.2008, 21:54

Prosim o pomoc. Mam Nokii N95 8GB, Garmin XT, POIloader verze 2.4.2, stahnu si soubory v gpx, nainstaluji do telefonu, vse probehne dobre ale v telefonu nic nemam, je tam jen soubor POI.GPI, tak nevim jestli tam teda jsou nebo nejsou. A kdyz si udelam simulaci tak tam nic nemam, diky moc za pomoc.
Samba
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12.4.2008, 10:33

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod jkfk v 21.4.2008, 13:50

Chtěl bych se podělit o pár zkušeností s přenosem .gpx souborů do Garmina. Vlastním model C510. POI Loader ve verzi 2.5.2. jsem stáhnul ze stránek www.garmin.cz. Funguje bezvadně pod Windows XP, popř. W2000. Pod systémy Windows ME, W 98 jej ani nenainstalujete na PC. Všechny soubory .gpx a k nim příslušné ikony (miniobrázky), které chci přenést do navigace jsem uložil v PC v jednom adresáři. Po spuštění POILoaderu Vás tento program vede česky po krocích dál, řekl bych že jasně a srozumitelně. POI Loader mi našel bez potíží mého Garmina. V dalším kroku jsem pouze zadal adresář, kde jsou soubory, které chci do Garmina přenést, uložené a proběhlo to bez problémů, mám je v navigaci. :palce:
jkfk
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17.4.2008, 22:31

Re: POI Loader - prenos do garmina

Příspěvekod Docent v 21.4.2008, 17:05

No to je fakt divný, že to nechce pracovat pod 98ičkama a ME :usmev: . Se divím, že ještě někdo nevyžaduje, aby to šlo pod 3.11 a pod DOSem :zamysl: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

PředchozíDalší

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků