Jak na Upozornění POI ?

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Jak na Upozornění POI ?

Příspěvekod lasol v 26.3.2008, 21:05

Mám Garmin c510, jsem s ní spokojen. Jedna maličkost mi vadí. Při nahrání POI do navigace se mi nelíbí upozornění v horní liště když se přiblížím k nějakému bodu je tam vždy červený nápis: "Upozornění": památny strom o 2M" Někdy je nápis příliš dlouhý a není vidět celý, protože podle mně nápis"upozornění" je zbytečný! Všichni přece víme, že nás navigace třeba gongem nebo hlasem upozorňuje. Takže těch 10 písmen místo slova: "UPOZORNĚNÍ" by se dalo využít pro pokračování důležitějšího pokračování toho nápisu třeba: PAMATNY STROM O 2m A VYSCE 30m. jDE TO NĚJAK UPRAVIT? a ještě jedna věc, jakou vzdálenost upozornění dáváte na jednotlivé body, třeba, restaurace, parkoviště, vrcholy, hrady atd. ? :D
PS.
Mužský hlas do Garmin c510 není někde k máni? Moje žena nemá totiž ráda KONKURENCI V AUTĚ!!
lasol
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17.2.2008, 10:04

Re: Jak na Upozornění POI ?

Příspěvekod MilanSu v 27.3.2008, 1:16

To není záležitost našich bodů, ale věc SW Garmina. Upravit to nika nelze (alespoň mi není známo, že by to šlo). Mně se tam u Nivy zobrazuje POZOR
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Jak na Upozornění POI ?

Příspěvekod freewall v 27.3.2008, 15:14

Mam stejný problém, už jsem se jednou ptal na to slovo "Upozornění", které mi tam připadá naprosto zbytečně a dlouhé, ale myslím, že mi nikdo neodpověděl - asi s tím nic něnarobíme :roll:

Jinak k těm upozorněním - já si dávám jen "Nebezpečná místa" - tam dávám 300metrů a "Policejní kontroly" - tam dávám 500m před. U radarů je to automatika při překročení rychlosti o 5km/h.... jinak nic, protože by se mi to ukníkalo a skončil na pavilonu 13 v Dobřanech (na příjmu) :D
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Jak na Upozornění POI ?

Příspěvekod petr3247 v 9.7.2008, 0:03

Jenom poznámka slovo "upozornění" nebo "pozor" opravdu odstranit nejde. Garmin to vyřešil u nuvi 2x5 tím že zpráva se nezobrazuje na horní liště, ale vyskakuje nové okno v horníčásti obrazovky kde sice slůvko "upozornění" nechybí, ale okno mění velikost podle délky textu.Takže trochu posun kupředu.
Garmin NUVI 205T
petr3247
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31.5.2008, 10:23

Re: Jak na Upozornění POI ?

Příspěvekod VitaCapek v 9.7.2008, 21:14

neviděl bych to tak černě - slovo "upozornění" určitě není ve FW ale v souboru "češtiny" a ten jde upravit/opravit/zmrvit.
- GPS\garmin\text\Czech.gtt
VitaCapek
 
Příspěvky: 41
Registrován: 18.3.2008, 22:10


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků