stažení vybrane POI do garmin nuvi 770

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

stažení vybrane POI do garmin nuvi 770

Příspěvekod Pritel v 11.6.2008, 9:08

Dobry den kdo mi prosim poradi jak si ulozit z oblibenych poi soubor do garmina nuvi 770 jsem naprosty amater ( prosim polopaticky navod) navod k tomu prilozeny tohle neresi, ..dostal jsem to v praci k autu a jsem zacatecnik.Navigaci mam prvne a je to pro me velka neznama !! Trochu jsem tady procital fora a je tam plno pro me neznamych veci ze bude asi trvat nejakou dobu nez se tim prokousu... Je dobre ztahovat polozky poi primo do navigace nebo si radeji koupit SD kartu (jak velka se muze pouzivat? ) a vkladat to na ni pro lepsi aktualizaci souboru,..PREDEM DEKUJI jestli dovede na moje otazky nekdo odpovedet. :usmev:

EDIT Jirasek: Zdravím tě, že jsi začátčník (to neber ve zlém, každý jsme začínal) je poznat už z toho, kam jsi umístil svůj dotaz TMC/Garmin. Tady by ti asi moc rad nepřišlo.
Přesouvám do Garmina. Doporučuji přečíst si tuto sekci. Jestli se nepletu, co se týče POI, je to u všech obdobné
Pritel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 11.6.2008, 8:18

Re: stažení vybrane POI do garmin nuvi 770

Příspěvekod Andílek1 v 15.6.2008, 16:36

Takže jako první doporučuji přečíst diskuzi tady na serveru, protože se to tu již probíralo mnohokráte. POI stačí stáhnout zde ze serveru, uložit někam na disk do svého PC a odtamtud posílat do navigace. Jen i při aktualizaci jedné položky v POI se musí poslat všechny POI do navigace nebo předcházející se ztratí. Jinak obsáhlé vlákno jak na to i s MP3 upozorněními je tady: viewtopic.php?f=23&t=714&st=0&sk=t&sd=a
Jinak já ve své 660 mám vyzkoušenou 4GB SDHC kartu a bez problému - vzhledem k tomu že 760 je novější řada, tak min. 4GB by zvládnout měla. Jinak doporučím před koupí karty zajít i s navigací do obchodu a tam vyzkoušet vybranou kartu.

Pokud jde o těch plno neznámých věcí, zkus konkrétněji napsat co je neznámé - tahle se na dotaz velmi špatně odpovídá :zamysl:
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Uživatelský avatar
Andílek1
 
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 19:00
Bydliště: Ostrava

Re: stažení vybrane POI do garmin nuvi 770

Příspěvekod vozbrouk v 17.6.2008, 16:35

Já mám muvi 760 a použil jsem kartu SDHC 8 GB a funguje bez problémů, někde tady byl i článek, že to šlape, tak jsem do toho šel.
Garmin Nüvi 760 + SanDisk-ultra II SDHC 8.0 GB, SW version 3.00, GPS verze 3.00
Mapy : City Navigator Europe NT 2008 + Atlas Czech 7 NT + TOPO Czech 2.0 PRO + Polsko Gmap 5.0 + Slovakia TOPOv2 + Slovakia Roads v5
Uživatelský avatar
vozbrouk
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27.5.2008, 16:54
Bydliště: Hronov

Re: stažení vybrane POI do garmin nuvi 770

Příspěvekod Pritel v 18.6.2008, 7:56

diky za infotmaci ale snad ani tak velkou kartu nebudu potrebovat jen me zajimalo jak velka karta nebo jaky tip se da pouzit ale i tak dekuji za odpoved..
Pritel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 11.6.2008, 8:18


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron