Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod freewall v 8.8.2011, 19:43

Takže Vaše (slovenské) radary můžeš mít kde chceš avšak společně s MP3 a pak ale doporučuji manuální nastavení POILoaderu a nastavit si upozornění (zda při překročení rychlosti nebo zda x-metrů před radarem)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Henry v 8.8.2011, 20:32

Slovenské radary jsou nyní integrovány do hlavního odkazu "Radary" -> "Garmin GPX".
Jsou tedy dohromady s českými, i když názvy jsou jakoby české např.: CZ-Radar_M40.gpx
Doufám, že vám to bude tak vyhovovat...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Argos v 8.8.2011, 20:38

No...a ok kedy je to tak...? Je to tam od tera??. Lebo včera mi to s hláškami nefungovalo.... Možem skusiť?? :koul:
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Henry v 8.8.2011, 20:40

Ano od teď. Můžeš zkusit.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod freewall v 8.8.2011, 20:42

Takže pokud dobře rozumím, třeba slovenské mobilní jsou obsažené v českém souboru mobilních radarů, takže pokud pojedu po Slovači, tak na tom daném místě mne to upozorní (pokud je vše nastaveno jak má být, pochopitelně) hláškou, která funguje třeba pro českou "šedesátku". Ano ?
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Argos v 8.8.2011, 20:48

Oki...idem na to :usmev:
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Argos v 8.8.2011, 21:26

No ide to takto....teda zatial som to nechal simuláciou len na slovensku..: Zobrazujr radary aj ikonou a popisom a k tomu gong cca 10. Hlášku mi to nepriradilo. Neviem prečo... :zamysl:
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod freewall v 8.8.2011, 21:30

Uvidíme, co na to Henry :zamysl:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Argos v 8.8.2011, 21:30

Stiahlo a rozbalilo sa mi to takto.... :koul:
Naposledy upravil Argos dne 9.8.2011, 20:58, celkově upraveno 1
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Jirásek v 8.8.2011, 21:45

Chlapi OT. Nešlo by ty obrázky trochu upravit (zmenšit či oříznout) před nahráním na poi.cz?
Díky
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Argos v 8.8.2011, 21:48

Oki :usmev: ...šlo
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Henry v 9.8.2011, 1:30

freewall píše:Takže pokud dobře rozumím, třeba slovenské mobilní jsou obsažené v českém souboru mobilních radarů, takže pokud pojedu po Slovači, tak na tom daném místě mne to upozorní (pokud je vše nastaveno jak má být, pochopitelně) hláškou, která funguje třeba pro českou "šedesátku". Ano ?


Ano, ale jedná se pouze o ten zip - odkaz z menu na hlavní stránce (ne u souborů stahovaných jednotlivě). Takže v tom zipu, kde jsou stacionární, mobilní, úsekové radary a kamery se čerpá jak z českých, tak i z patřičných slovenských kategorií.

Proč to Argosovi nepřehrává hlášky nevím - těžko soudit - nemá třeba kromě radarů z menu nahrané ještě SK radary jednotlivě?
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod freewall v 9.8.2011, 7:44

Argosi koukám jako chuj :D na ten scrennshot co jsi stáhl. Takže po pořádku - prosím tě v první řadě nutno mít nastavený výchozí formát stahování gpx - to je v uživatelském panelu, záložka "nastavení online.poi.cz", hned první bod, pak je třeba mít nastavené vložení MP3 zvuků (asi uprostřed té samé stránky), radary pak stahuješ z úvodní stránky http://www.poi.cz/, pod ikonou POI.cz vidíš několi záložek a hned první je "radary", tak klikni na slovo radary a pak opatrně najeď myší o řádku níž po modré liště, až dojdeš na "Garmin GPX" a zde klikni, pak se ti stáhnou všechny radary ve formátu, který přikládám na ukázku.

ScreenShot00089.jpg
ScreenShot00089.jpg (16.01 KiB) Zobrazeno 8600 krát



Jak jsem pochopil, že "Henry" to zaonačil, že sice je to popsáno jako české radary, ale měly v tom být i slovenské radary. No zbytek už jsme probírali - radary rozbalit do adresáře nazvaného např. C:/POI/Radary, zvuky mít v adresáři MP3 (C:/POI/MP3) - prosím tě tohle umístění ber jako příklad - ty to máš někde na ploše - to je OK a cesta k tomuhle základnímu adresáři bodů musí být nastavena i v POILoaderu

Na ukázku stažené radary:
Garmin_Radar110809.zip
(44.19 KiB) 1063 krát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod Argos v 9.8.2011, 13:40

No to som tiež blbec...no tak ešte raz, kým sa to neneučím: V zálkadnom mojom nastavení mám / aj som mal/ zakliknuté/ - východzí formát - GPX GARMIN, tiež vloženie MP3. No a teraz...všetko dalej "nie" a vloženie GPX mám teraz "ANO" a " ptát se na upozornení GPX suborov- " ANO".

Ináč to rozbalím do priečinka na ploche pod názvom POI a je tam všetko čo stiahnem zo strany Radary- Garmin GPX. Teraz ako písal Henry aj zo slovenskými a českými radarmi a zároveň tam su aj hlášky. Samozrejme, že v POI Loaderi to dám nainštalovat z uvedeného POI súboru. Normálne to tam nabehne, len mi k radarom a ikonám nenainštalujeú alebo nejde/ uvedené hláškay, ale mi spustí gong. Vlastne mi to až tak nevadí...ale štve ma to hlavne z technického hladiska, že prečo to nejde????, :zamysl: Už so to nainštaloval a odinštaloval snád 20 x.
No...a ozaj nejde mi to nainšalovat / v POI Loaderi/ cez manuál....ked tam zadám bud tu vzdialenost, alebo rýchlosť, tak to nerobere a POI LOuder ostane " stáť".

No, uvidíme....možno to skusi v piatok....idem na Moravu a ked prejdem hranice skusim, či mi nahodou nebudu reagovat hlašky v ČR...ak to do vtedy nevriešime...Dík :usmev: :koul:
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hlášky pro Radary (MP3 i bez MP3)

Příspěvekod freewall v 9.8.2011, 14:05

Ale nejsi blbec... jen je někde chybička, takže ještě jednou:
výchozí formát nastavený máš, pak si vyber co chceš aby si ti zobrazovalo u radarů v navi (mně stačí jen "pouze měřenou rychlost"), pod tím je "nastavení upozornění radarů pro garmin" - to nech to, co ti to nabízí, vložení mp3 zvuků - zvoleno Ano, a pak až dole je ptát se na upozornění u gpx souborů - tam mám nastaveno "ne"

No a ještě si znovu zkontroluj jakou máš nastavenou cestu v POILoaderu k bodům. Koukal jsem, že jak radary, tak MP3 soubory máš uložené na c:\Documents and setting\user\Plocha\POI / přesně tuhle cestu musíš mít nastavenou v POILoaderu - za POI už nesmí být \radary ap., prostě nastavení cesty k adresáři v POILoaderu musí končit "POI"

A pak už to musí fungovat, kdyby hrom na koze jezdil a nad Tatrou se blýskalo :D
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

PředchozíDalší

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků