Import cyklotras do Oregonu - omezení 50ti trasovými body

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Import cyklotras do Oregonu - omezení 50ti trasovými body

Příspěvekod tomcb v 31.3.2010, 21:02

Na http://www.mapy.idnes.cz (nebo také po stažení programu na http://www.cyklotrasy.info) se dá vytvořit perfektní cyklotrasa. Je to docela praktické, protože TOPO CZECH 3 trasy po turistických cestách netvoří a navádí na hlavní silnice i když jsou hned vedle značené cyklostezky. Jenomže při importu jen trochu delší trasy do Oregonu (pomocí formátu gpx) se sice trasa zobrazí, ale při zadání příkazu "Jeď" k zahájení navigace, to nahlásí chybu, protože už i středně dlouhá trasa vytvořená pomocí dvou výše uvedených aplikací obsahuje více jak 50 trasových bodů, což je u Oregonu limitní hodnota. Při více jak 50 bodech prostě nenaviguje. Řešení je naimportovat to nejdříve do MapSource, vymazat některé zbytečné body tak, aby celkem zbylo max. 50 bodů a poté zpět nahrát do Oregonu. Ale je to neskutečně zdlouhavé (např. vymazání 200 bodů tak, abych smazal jen ty nepotřebné a důležité nechal).
Neví někdo, jak zrušit ten limit 50 bodů, nebo jak to efektivně upravit v MapSource, či v jakém jiném programu cyklotrasy tvořit, aby to při importu do Oregonu fungovalo?

Děkuji za jakékoli rady. Štve mně, že turistická navigace vláčí turisty po hlavních silnicích... :-(
tomcb
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31.3.2010, 21:01

Re: Import cyklotras do Oregonu - omezení 50ti trasovými bod

Příspěvekod mtblack v 5.5.2010, 1:24

U visty mám 250 bodů a když přetáhnu tak použiju program wingdb3 a ten mi trasu rozstříhá na x krát 250 bodů akorát pak musíš ručně přepínat třeba v půlce trasy.
mtblack
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15.3.2010, 19:34

Re: Import cyklotras do Oregonu - omezení 50ti trasovými bod

Příspěvekod Vladah v 19.9.2010, 9:27

Pouzij program WinGDB3
Vladah
 
Příspěvky: 4
Registrován: 26.2.2010, 10:32


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron